Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Farfekvéses babával hányadik...

Farfekvéses babával hányadik héten császároznak?

Figyelt kérdés

Farfekvéses a babám sajnos, ezért automatikusan császár lesz 😕

Ilyenkor ez hogy működik?

Egy adott hétre kiírnak program császárra? Vagy megvárják amíg beindul a vajúdás?

36+4 napos vagyok jelenleg.

Köszi :)


2022. jan. 17. 16:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vállaltam a külső fordítást, mert nem tartom biztonságosnak. Nekem azért nem tudott befordulni, mert annyira beletekerte magát a köldökzsinórba. Ha az fordításkor rosszul szorul meg, akkor oxigénhiány és társai, na nem. Megvárták, amíg beindul a szülés és akkor műtöttek. Szerintem így volt jól. Bár nyilván természetesen jobb lett volna, de azért így is kimaxoltuk a helyzetet.
2022. jan. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Még befordulhat,nyugi

Valakinek szülés elött fordult be,soha nem szabad feladni

Ha meg nem fordul be,az okkal történik

2022. jan. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Szülés napján is simán befordulhat, a szülőcsatornádban jó tartásba. Császár orvos és kórház függő, van akinek 38. hétre írják ki progi császárt.
2022. jan. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Növéremnek fájás beindulásokor fordult be a baba,volt öröm
2022. jan. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!