Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Megindíthatja az orvosom a...

Megindíthatja az orvosom a szülést a 38-39. héten ha nem akar az ünnepeken "dolgozni"?

Figyelt kérdés
2008. dec. 14. 13:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a második babám programozott szülés volt, igaz a 40. hétre indították be a szülést. Nem bántam meg mert így is alig tudtam megszülni ugyanis 4500 g lett.Most a 3-at várom és szeretném ugyanígy csak kicsit hamarabb, nehogy ismét túl nagy legyen. Most más a nőgyógyászom és még csak a 23. héten tartok, de reménykedem meg lehet vele beszélni.
2008. dec. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%

Hát nem. Azért kapja a pénzét, hogy amikor kell, készenlétben álljon. Ettől függetlenül sajnos sok fogadott doki megteszi, sokan számolnak be arról, hogy a doki a neki alkalmas időpont előtti napon olyan "durván" vizsgálja meg a kismamát, hogy másnap már megindul a szülés.


Hát nekem többek között ezért sem kellett fogadott doki. Szültem szépen az ügyeletesnél akkor, amikor eljött az ideje és nem került egy fillérembe sem.


tikki

2008. dec. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

az utolsó válaszoló álltal leírtat és is sokszor hallottam.

de nem feltétlen nagy a babád. pl a sogornömnél 4 héttel elötte már azt mondták neki hogy több mint 4 kiló aztán mikor megszült 3,4 volt.

2008. dec. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat:D

Én dec.31.re vagyok kiirva de már egyszer megindult a szülés 34 hetesen, de visszatartották.

A héten azt mondta a dokim hogy megbeszéljük a jövőhéten, hogy várunk-e 31.-éig

Az én babám is elég nagy a korához képest, ha még is meginditja nem lesz töle baja a bébinek?

2008. dec. 14. 14:11
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy nem lesz baja tőle! Igy legalább fel tudsz készülni a szülésre ha megbeszélitek mikor indítja be a szülést. Nekem csak pozitív élményeim vannak.
2008. dec. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
75%

Szia.Nekem az első babámat is úgy indították be a 37.héten és nem volt semmi gond.Most a második babánkat várjuk,jan.10-re vagyok kiírva.De már megbeszéltem az orvossal,hogyha minden rendben és a baba is fejlett akkor a 2 ünnep között beindítja.32.héten mérték 2400grammnak,éa a méhszájam is nyitva van már!!

Amugy én azért kértem az inditást,mert a kórházba nem mehet be a fogadott orvos,így akkor ő lesz bennt!!

2008. dec. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó válaszolótól kérdezném hogy miért kellet már a 37. héten megindítani a szülést? Gond volt vagy csak megbeszéltétek?
2008. dec. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha Te is beleegyezel akkor igen,megindíthatja.Más esetben NEM!!Kérdezd ki az előnyről és hátrányról.ÓÓ!És ne csak Őt kérdezd erről!
2008. dec. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha rajtad múlik és nem a dokin, inkább várjátok ki, hogy magától megszülessen. A "természet adta" élettani folyamatokba, hacsak nincs valami komolyabb oka, nem kellene beavatkozni. De a ti döntésetek, és biztos nem lesz semmi gond. Kismamák jó részének megindítják.
2008. dec. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!