Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Minden esetben el kell mennie...

Minden esetben el kell mennie a nyákdugónak? 39+3 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
Én még nem vettem észre semmi ilyet. Keményedek sokat, vannak joslók is, és szinte már menni nem tudok, mert annyira nagy nyomást érzek odalennt. jövö hét péntekre vagyok kiirva. köszi a válaszokat!
2008. dec. 14. 07:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én se vettem észre, hogy elment, nekem is voltak keményen jóslóim. Ha erős nyomást érzel odalenn, akkor már szépen be van illeszkedve a kis buksija. Konnyű, szép szülést neked! Csodás karácsonyi ajándékod lesz!:-))
2008. dec. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem sem ment el a nyákdugó. Sőt még a hasam sem ment lejjebb. Pedig azt mondják szülés előtt láthatóan leereszkedik. Én egyik reggel voltam CTG-n nulla fájásokat mutatott ki, azt mondta a doki, hogy ebből még nem lesz baba, és este megindultak a fájások, először 20percesek, majd átváltottak egyből 10percesekre, és az öt perceseknél mentem be a kórházba. A fájásokat meg fogod ismerni. A lényeg hogy rendszeresek legyenek. :)

Gyors és könnyű szülést kívánok!

2008. dec. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszokat! remélem már hamar tul leszek rajta!
2008. dec. 14. 12:37
 4/6 anonim ***** válasza:

A szülésfelkészítőn azt mondták, hogy valakinek a szülőszobán lökődik csak ki. Előtte pedig a fájások jönnek csak. Vagy pár nappal a szülés előtt jön csak ki, valakinek pedig hetekkel előbb. Egyénfüggő.

Ne nyugtalankodj, hamarosan a babád a kezedben tarthatod! 30h

2008. dec. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én is péntekre vagyok kiírva, de nekem semmi jel nincs, hogy a közeljövőben szülni fogok. Nincs josló, nem is keményedek. De remélem- bármennyire félek is- a héten kibújik a babó,mert karácsonyra jó lenne otthon lenni!:-)

Könnyű szülést nekünk!

2008. dec. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 2szer szültem, de még egyszer sem láttam a nyákdugót.
2008. dec. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!