Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Volt gátmosás a kórházban?...

Volt gátmosás a kórházban? Azoknak, akik normál, hüvelyi szüléssel és gátmetszéssel szültek Hányszor egy nap? Melyik kórház?

Figyelt kérdés
2010. szept. 4. 21:44
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
bajcsyban szültem tavaly, nálunk nem volt, szülés után mehettél zuhanyozni, annyit mondtak, hogy ne mossam tusfürdővel
2010. szept. 5. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
sote I-en szültem, nem volt, nem tudtam, hogy van ilyen.
2010. szept. 5. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Húúú, jó nagy különbségek vannak.

Én a miskolci megyeiben szültem 1 éve, délelőtt és este volt és szóltak, hogy menjünk, nem volt lógás :-)

Mondjuk nekem jól esett, csak az asztalra volt rossz fel-le mászni.

Köszönöm szépen a válaszokat, ha van még, írjatok több kórházat is.

2010. szept. 5. 07:07
 14/22 anonim ***** válasza:
Veszprémben is van...
2010. szept. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Balassagyarmaton 2 éve nem volt.
2010. szept. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Veszprémben is van,és nagyon jól esik:),nálunk szinte "rohant" minden kismama:-)amikor beszóltak,hogy gátkezelés.Szépen lemossák,langyos fertőtlenítős vízzel.
2010. szept. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

1.szülés Komárom: volt gátmosás

2.szülés Veszprém: nem volt!

2010. szept. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Négy nap alatt egyzser se mosták le, csak egyszer az ellenőrzésnél bejódozták és ennyi(soteII, BP)
2010. szept. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Debreceni Klinikán se mossák! Szülés után letisztítják, aztán varratszedésnél is csak egy púderes betétet adtak!
2010. szept. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Én leírok egy szomorú, de vicces történetet. 13 évvel ezelőtt szültem a Szent Imre kórházban. Naponta kellett menni lemosásra, ami abból állt, hogy 15-20 kismama állt sorban a folyosón és egyenként kellett bemenni, felugrani az kezelő székre, gyors leöntés, majd leugrás, úgy hogy csöpögött belőlünk a fertőtlenítő. Bugyit tilos volt hordani. Mindenki azon volt felháborodva, hogy a kezelő ajtaja nyitva volt és végignézhettük egymást premier plánból. Mikor a második napon észrevettem, hogy a nyitott ablakon is belátnak a szemben lévő (szintén korházi)épületből, láttam, hogy öreg tatókáknak adtunk jó délutáni műsort. Mikor ezt elmondtam a többieknek, már nem is azon voltak felháborodva, hogy egymást látjuk. Decemberre várom a második babámat. "Megöregedtem." Ilyen szitut már biztosan nem fogok szó nélkül eltűrni.
2010. szept. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!