Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A szülés után ki mennyi pénzt...

A szülés után ki mennyi pénzt adott az orvosának?

Figyelt kérdés
Ki mennyi hálapénzt adott az orvosnak?Mennyiért lehet felbérelni egy szülésnőt?Válaszokat előre is köszönöm!:)
2010. szept. 3. 14:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
41%
Ja, egyébként van már ezer topik arrl hogy kell-e adni vagy nem, gondolom a kérdező nem a két tábor nagy vitájára kíváncsi....
2010. szept. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

szia!


Fogadott dokinak 50ezret, a szülésznőnek, aki nem volt fogadott, hanem az épp ügyeletes, 10ezret adtunk.

Szerintem elégedettek voltak, mert a szülésznő még 2 nap bejött, hogy megnézzen, a dokim meg amúgy is tündér volt.


Egyáltalán nincs rossz érzésem, hogy ennyit odaadtunk, nagyon megdolgoztak a pénzükért, hálás vagyok nekik, ha tudtam volna, többet is adok...

2010. szept. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
3szor szültem 3 különböző ügyeletesnél, egyiknek sem adtam pénzt, az első ajándékcsomagot kapott.
2010. szept. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Én a fogadott dokimnak 30 ezret adtam 6 évvel ezelőtt! :)
2010. szept. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Fogadott dokimnak csengettük a havi 6 ezreket, de amikor szültem, lagziban volt... Így a mi pénzünkből nem tankolta a terepjáróját.

Ügyeletes dokinak 20 ezret (hozzá mentem vissza 6 hetes kontrollra), 2 szülésznőnek 5-5 ezret+ Merci csokit:)

2010. szept. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, lemaradt, h nálunk szülésznőt nem is lehet fogadni sajna, így ezt nem tudom.
2010. szept. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Fogadott dokinak havi 5ezreket + szülésnél 30e-t adtunk, többet nem tudtunk. Sajnos hiába elégedett valaki maximálisan, attól még nem lesz kövérebb a pénztárcája, hogy jobban "meghálálja" az orvos munkáját.
2010. szept. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nekem van fogadott dokim, akinek a vizsgálatokkor 10.000 ft.-ot adok, ennyi a tarifája, viszont még nem kérdeztem tőle, hogy nála mennyi egy szülés, de nem is fogom, mert olyan nincs, hogy nála ennyi, a másiknál ennyi, a harmadiknál meg ennyi. Nem kérheti ki, mert ez nem jár neki. Más dolog, hogy az ember ad neki ha meg van elégedve vele. Én nem kérdezek tőle semmit. Ha látom, hogy foglalkozik és törődik velem, akkor adok amennyit jónak látok, ha viszont kakil rám, akkor nem kap semmit.
2010. szept. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!