Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A szülés előtti közvetlen...

A szülés előtti közvetlen fájások, amik még nem 5 percesek, azok milyenek? 40 hetet töltöm vasárnap.

Figyelt kérdés

ma voltam Nst-n, de mióta hazajöttem csomót fáj, de nem is mensis, hanem olyan csontszerű fájdalom, mintha törnének szét a szemérem-medencecsontok. Fogalmam sincs mit kell érezi és mikor menjek, mert egyedül leszek most két napig.

Légyszi valamit segítsetek!! Köszönöm,.


2008. dec. 12. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tágulsz! De ezzel még napokat kihuzhatsz.Én mire álttalában észebe kapok hogy ja , szülni fogok akkor azok 15 percesek szoktak lenni.3 csimotám van:).Szép szülést neked!
2008. dec. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt megpróbálom leírni,amit én éreztem.(Túlhordással befektettek kórházba.)Reggeltől fogva sokat keményedett a hasam és megszaporodtak a jósló fájások is.Aztán du. 5 körül besűrösödtek 2-3 percesre,de nem volt elviselhetetlen,csak talán egy picit erősebbek mint a jóslók.1,5 órán keresztül ment ez,majd leálltak,de nem volt szörnyű,volt kedvem beszélgetni,és az ügyeletes dokival viccelődni.Megnézett majd közölte,hogy talán holnap délután,de nem nagyon lát változást a méhszájon.Este 8 körül,aztán már nem volt kedvem vigyorogni.Sokkal erősebben sokkal jobban tértek vissza a fájások ismét 2-3 percenként.Csak járkáltam össze vissza,róttam a köröket a kórteremben,és 1-1 fájás alatt az ágy végének támaszkodtam és hagytam hadd fájjon.Itt már nem voltam képes mást csinálni mint fájni.Semmihez sem hasonlítható erős görcsök.

Mondtam a szülésznőnek,hogy úgy érzem nem akarok több gyereket.Erre ő,hogy akkor még az éjjel megszülünk.Tehát,ha úgy érzed,hogy nem akarsz több gyereket,akkor azok a vajúdó fájások.


A csomó fájás jó jel,jelzi a szülés közeledtét.Szerintem rakd össze teljesen készre a kh-i cuccod,és ha nem mentővel mész,akkor szólj a leendő sofőrnek,hogy ne nagyon igyon szeszt.


Könnyű szülést!

2008. dec. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Azthiszem akkor várok, de összepakoltam, már csak mentő, vagy taxi kell majd.

Remélem a vizem nem marad a taxisnál, majd viszek párnát alám.

:)))

2008. dec. 12. 15:00
 4/5 anonim ***** válasza:

Az igazi fájásokat észre fogod venni!

Meg azok rendszeresek, nem össze-vissza vannak.

Az, hogy milyenek, inkább nem írom le.

2008. dec. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

13.-án reggel bementem, 5 percesekkel ez reggel 9 volt.

Nem tágultam, majd megpusztultam és 14.-én reggel 7:50-kor megszületett Alex.

A kórház mindent megtett a tágulás érdekében 3 adag gerincmellé és fájt még így is, a dokimat csak hajnalba hívták, tulajdon képpen az első fájás és a megszületés közt 36 óra telt el. A nyákdugó is ott esett ki.

Nem akartak császárt, sima szülés volt---Ők így hívják SIMA szülés, én el tudnám nevezni máshogy is!

2010. ápr. 19. 22:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!