Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nyíregyházán mit lehet bevinni...

Nyíregyházán mit lehet bevinni a szülőszobára?

Figyelt kérdés
Be lehet vinni az egész kórházi csomagot, amit összekészítettem, vagy csak bizonyos dolgokat? Azokat csomagoljam külön? Pontosan mik ezek?
2010. szept. 2. 14:07
 1/3 linduci ***** válasza:

Szia!!!!

Egy évvel ezelött beengedték az egész csomagot ugyanis a férjem kinnt volt és a szülésznő ment ki a csomagomért legalábbis nekem a szülés után. Utána addig ugyse visznek kórterembe amíg nem pisilsz ahoz meg inni kell még igy se volt egyszerű feladat!:)

2010. szept. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia!A szülőszobába én szőlőcukrot na meg ásványvizet vittem be egy külön kis csomagba.A kórházi csomagot nem vittük be azt kint kellett hagyni egy szobában mondták,hogy érték ne legyen benne.A férjem velem volt egyszer küldtem ki egy kis méretü törölközőért hogy vizes ruhával törölgesse a homlokomat mert bár november volt bent nagyon meleg volt az ablakot nem nyithattuk ki.Szerintem zokni na az legyen én már eleve úgy mentem be.Meg papucs legyen kéznél.Nekem ezekre volt szükségem.
2010. szept. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!
2010. szept. 3. 13:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!