Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy működik a szuleszet az...

Hogy működik a szuleszet az országba?

Figyelt kérdés

Kérlek magyarázzátok el

Ha én magán dokihoz járok aki nem rendel csak magánba hogyan tudok kórházba szülni?

Vagy jelentkezzek oda is be hohy majd jövök 9 hónap múlva?

De addig magán a dokim?

Le lehet adni a leleteket?

Az orvosom elvileg szülész de csak egy rendelője van


2021. szept. 21. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A területileg illetékes szülészeten kötelesek fogadni, akkor is, ha egy percet nem voltál ott. Kérdés, a dokid csinál-e CTG-t, ha nem, akkor a kórházba amiatt mindenképp el kéne menned.

Elvileg szabad kórházválasztás van, ez jelenleg a gyakorlatban nem működik, de ahova tartozol, ott tuti fogadnak.

Arra figyelj, hogy minden leleted legyen meg, amit államiban kérnek majd.

2021. szept. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*nem tudom, hogy működik, bocsi, elírtam
2021. szept. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Végig magánba jártam terhesgondozásra, az orvos szintén csak magánnban rendel. Úgy terveztem, hogy ctg-re majd már a területileg illetékes kórházba megyek, de ott csak 40. héttől volt ctg, úgyhogy azt is magánban csináltam. Így aztán akkor voltam először a kórházban, mikor már fájásaim voltak. A portán megkérdeztem, hol a szülészet, ott megvizsgáltak és aztán felvették az adataimat meg végignézték a terhesgondozásos leleteimet.
2021. szept. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy, mint a harmadik.

Nem tudtam a szülés előtt, hol a szülészet. Minden vizsgálatot magánban csináltattam. Mondjuk nem volt sok, szerencsére nem volt komplikáció meg probléma semmi.

Terhesség megállapítás a 8.héten, 12-20-30.heti nagy UH, utána meg NST-k.

Laborra a haziorvos ír ki.

2021. szept. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!