Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után miért kívánják...

Szülés után miért kívánják kevésbé a nők a szexet?

Figyelt kérdés
A szülés utánt nem úgy értem, hogy 1-2 hónap hanem amikor valaki már elég régóta nem kívánja.
2010. aug. 28. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én jobban kívánom, de többször vagyok fáradt. Ez a kettő kiegyenlíti egymást, így kb ugyanannyit vagyunk együtt, mint szülés előtt.

Nekem nagyon csúnya maradt a hasam, szétrepedt és lóg az egész, ez azért elég gyakran beleszól ebbe, ha mélyponton vagyok ezügyben, akkor irtó nehéz levetkőzni stb.

2010. aug. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nálunk szülés után 3,5 hónapig nem volt semmi.Abszolut nem kívántuk a szexet, mivel hulla fáradtak voltunk mind a ketten a picitől.Én is 2 óránként szoptattam,fájt a mellem és csak az alvás járt mindig az eszembe.Most már 5 hónapós a fiam.mostanra állt helyre a szexuális életünk.
2010. aug. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ!:) Ez most kicsit megnyugtatott, mert valaki azt mondta, hogy lelkileg kellett kihevernie a szülést és ezért nem volt kedve. Én meg valahogy nem szeretném ,hogy negatívan éljem meg és még utána is rossz élményként maradjon bennem.:)
2010. aug. 28. 21:41
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

1. vagyok. Elmondhatom, hogy nagyon nehéz szülésem volt, a végén műtéttel spékelve és persze, ki kell heverni lelkileg, testileg, de a libidó azért még visszaállhat, nem rögtön, de azért nem kell feltétlenül évekig tartania.

Persze ehhez kell egy hiper-szuper pasi, mint az én férjem is, aki ebben segít, nem sűrget, alkalmazkodik, türelmes és nem utolsó sorban elfogadja az esetleges testi változásokat (meg azt, hogy folyik az ember teje szex közben :DDD )

2010. aug. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi a 6 hetes kontroll után már vágytunk egymásra. Persze, az első pár hónapban ritkább volt, mert örökké hullafáradtak voltunk a 3 órás felváltott etetések miatt, de utána azért szépen visszaállt a régi rend és 10 hónapos volt a "nagy" mikor már jött a kicsi is.


30 hetes km

2010. aug. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én az elején féltem, hogy "lötyögni" fog bennem a párom.. :D

Aztán abszolút nem volt kellemes az szülés utáni első együttlét, így utána ezért nem vágytam rá. De a második az nagyon jó volt cserébe :) Azért mi is elég ritkán szexelünk, a baba alvásidejében csak, és sokszor fáradtak is vagyunk.

2010. aug. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Az én babám 15 hónapos múlt..........nekem nem hiányzik a szex. Havi 2 van kb. Nem vagyok rá büszke, a párom is szóvá teszi, de nem tudom magam rászánni. Igaz, azóta 2x műtöttek méhnyakrákkal is, lehet hogy ez miatt lélekben nincs rendben minden, de nem tudom.... nem hiányzik.
2010. szept. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!