Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Éjfél ota vannak fájásaim,4,6,...

Éjfél ota vannak fájásaim,4,6,8, percesek mikkor kell menni korházba? Most már nem olyan sürüek a fájások mit tegyek

Figyelt kérdés
2010. aug. 28. 12:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha megtudod oldani és nem vagy messze a kh.tól menj be egy vizsgálatra..ha messze van nagyon talán várnék még pár órát mi történik,mert ezek még rendszertelen fájások.Esetleg a meleg zuhanyt probáld ki.

Megy a drukk,könnyű szülést:-)

2010. aug. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

vard meg amig rendszeres 5 perces fajasaid lesznek

eddig ezek csak joslo fajasok

2010. aug. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ülj egy kád meleg vízbe, ha elmúlik jósló, ha rendszeressé válik kórház! Hány hetes vagy?


Gyors és könnyű szülést kívánok!!! :D

2010. aug. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is éjféltől kezdődtek, 10-15 percenként, meg hol így, hol úgy. Hajnal fél 3-ra rendeződött stabil 8 percesre. Fél 6-ra lett 6 perces, mondtam a férjemnek, hogy indulunk. Fél 7-re beértünk, 3-4 perces fájások voltak, és 1/4 3-ra lett meg a kislányunk. Első baba.
2010. aug. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat és a drokkot gratulálok a babához,a tegnap a doki megvizsgált és azota olyan véres valami folyik a nyákdugo elözö nap ment el mondtam is neki azt mondta még nem vagyok kinyilva ezért magzatvizet sem tudot nézni
2010. aug. 28. 14:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!