Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek normális, hogy 21...

Szerintetek normális, hogy 21 évesen betegesen vágyom egy babára?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy folyamatosan itt olvasgatok róla, irigylem a terhes kismamákat, vagy anyucikat akik tologatják a pici babájukat, és elképzelem, hogy majd nekünk is lesz a páraommal, és de jó lesz 3an. Elmentem a minap egy bolt előtt, ahol megláttam egy annyira édes babaruhát, hogy azt mondtam, hogy nem hagyhatom ott, megvettem, eltettem a szekrény mélyére, hogy egyszer majd a kisbabám első ruhácskája lesz:) Tudom.. ez betegesnek hangzik..lehet, hogy az is... de lehetséges, hogy azért van, mert 1. babysitterkedek, imádom a piciket, sokat vagyok velük, 2. a párom nagyon gyermekpárti, és látom, hogy mennyire jó apuka lenne... pl. ismerősünk babáját (7hónapos) kiszedte a kezemből ,ráadta a sapkáját és vitte sütni főzni:) szerintetek?
2010. aug. 27. 17:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Először azt hittem én írtam ki a kérdést valami alvajáró állapotomban! :D Aztán rájöttem,hogy nem :D:D:D csak nagyon nagyon nagyon hasonlít!
2010. szept. 3. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Hat mintha csak magamat hallanam. Igaz en 23 eves vagyok, de kb 18 eves korom ota szeretnek. A parommal meg 3 eve beszelunk a dologrol, de van meg egy evem a fosulin. Amugy a baratnokkel is tokre igy vagyok. Nem ertik meg h en mert vagyom annyira az anyasagra. Es hat h megvetted a ruhacskat, nincs abba semmi. En mar kineztem mindent. a cumit, a kisagyat, a ruhacskat, az agynemut, de ami a betegsegem a babakocsi. mindent tudok roluk, minden markat ismerek (csak meg tapasztalatom nincs) Mindent tudok roluk amit leirnak.

Persze most sokan azt hiszik h egy unatkozo 23 eves lany vagyok, de nem. Ket munkahelyem van, a suli mellett csinalok meg egy tanfolyamot is. CSak mikor van egy kis idom, netezek es almodozok.

Szep napot nektek.....

2010. szept. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
utolsó... ismerős.. én is már mindent kinéztem, meg tök odavagyok ezekért a multifunkciós kocsikért, amire rácsatlakoztatható a hordozó is, olyan jók vannak, elképzelem benne a babámat.. de hát.. hiába.. nekem még nem mostanában lesz szerintem..párom is éretlen még, hiába szereti a gyerekeket.. pedig megőrülök már, hogy terhes lehessek:)
2010. szept. 3. 18:33
 14/15 anonim ***** válasza:
Hát én már mindent elterveztem!Meg vannak a kelengye és egyéb listák!Árral,db számmal,márkával,hogy hol fogom megvenni és hanyadik hétben!A párom kicsit kezd kiakadni...szerinte lassítsak,mert már megszállott vagyok és bele fogok bolondulni!Ezt akkor jelentette ki,mikor egyfolytában sírtam 2 napot amiatt,hogy még várnom kell 3-4-5 évet a babával! :S Én is 21 vagyok!
2010. szept. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
hát nagyon megnyugtattatok:) totál elmebetegnek tartottam magam, amíg nem írtam ki ezt a kérdést , és nem írtatok. Azt hittem egyedül én vagyok ilyen, és már kezdtemmegijedni magatól. Köszönöm mindenkinek.. utolsó, neked meg üzenem, hogy kitartás.. nekem is arra van szükségem, én is nagyon vágyommár, egy cipőben járunk :(
2010. szept. 3. 18:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!