Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ez már lehet előjel? Talán...

Ez már lehet előjel? Talán nemsokára megláthatom a babócámat?

Figyelt kérdés
39 hetes vagyok. Kb. 2hétig alig bírtam menni, alig kaptam levegőt, jószerével csak feküdtem. Tegnap viszont teljesen energia-bomba voltam, sétáltam, fogorvosnál voltam, vásárolgattam (persze a férjemmel, mert egyedül már nem megyek sehova). Ma pedig reggel óta wc-re járok, ami rám egyáltalán nem jellemző, kicsi korom óta szorulásos voltam és az már jó volt, ha 2-3naponta el tudtam menni. Az előtejem úgy beindult, h a 3. garnitúra felsőruha van rajtam és majd' minden lépésemnél becsepeg a vizeletem. Lehet h a napokban megszülök?
2008. dec. 5. 13:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Bizony ezek a biztos előjelek. Azért lettél energiabomba, mert a babád leszált a medencédbe, egész mélyen, úgyhogy már akkor is biztonságban lesz, ha elfolyik a magzatvized, ugyanis a kobakjával elzárta az útját a köldökzsinor előrebukásának. Szerintem élvezd az órákat, esetleg néhány napot, amit még a babáddal "egyben" töltesz:)

Szép szülést kívánok!

2008. dec. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi!

Reméltem, h jól láttam a jeleket :) Már nagyon várom a Babucimat!

Üdv!

2008. dec. 5. 13:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!