Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Flowmetria (áramlás) értékek...

Flowmetria (áramlás) értékek hogyan változnak egészséges esetben a 36. héttől a szülésig?

Figyelt kérdés
2010. aug. 18. 08:57
 1/7 anonim ***** válasza:
33%

egészséges esetben az umb. cord- ban -köldökzsinór- normális marad és a koponyában is.


van a leleten egy összesitett érték 0.8 vagy 1.2 minél közelebb van a másfélhez annál nagyobb a szülés meginditásának esélye.


annyi szokott változni hogy a méhlepény fokozatosan öregszik meszesedik és a baba esetleg belekakil a vizbe -ezt az jelzi hogy nyugtalanabb gyorsabban ver a szive nem érzi jól magát.

2010. aug. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%
jav. az értékek természetesen egyediek nem feltétlenül 0.8 és 1.2 lehet hanem szabadon mozoghat.
2010. aug. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ha közelít a 1,5-hez, megindíthatják a szülést?
2010. aug. 18. 09:10
 4/7 anonim ***** válasza:
33%

itt debrecenben igen.. de egyedi elbirálás.


mindenesetre azt jelenti a másfeles érték hogy a baba már nem igazán érzi magát jól romlanak az értékek esetleg már nem hizik inkább fogy az áramlás a méhlepény és a magzat között nem tökéletes nekem rá 3 napra magától is megindult a szülés.

2010. aug. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Akkor a héten lehet, hogy szülök.


Köszönöm a válaszaid!

2010. aug. 18. 09:20
 6/7 A kérdező kommentje:
Bár azt nem értem, hogy az előző babával 2,8-3 körül mozgott, még aznap is, mikor szültem. Ilyen gyorsan változhat az érték?
2010. aug. 18. 09:25
 7/7 anonim ***** válasza:
36%

igen... változhat.


Drukkolok Neked!

Gondolom találkozunk még szülés után is jössz majd..


Jó egészséget Nektek!

2010. aug. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!