Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen orvos Hatvanban Dr....

Milyen orvos Hatvanban Dr. Hajdú Antal?

Figyelt kérdés
2008. dec. 3. 07:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Olyan mint a többi,egyik kutya másik eb.Én jártam nála nem szülni,de rendes volt.De ha Te megfogadod dokinak akkor rendes lesz hozzád szüléskor,de ezzel ugyan így lennél ha bárki mást választanál Hatvanból.Én 1,5 éve szültem Hatvanban ha van esetleg más kérdésed szivesen válaszolok.
2008. dec. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nála fogok szülni. Igazából eleinte elég furcsa volt nekem, mert nagyon hangulat ember. De most már teljesen megbízom benne, és a sógornőm, aki szintén nála szült azt mondta, hogy nagyon rendes volt a szülésnél. Sajna nekem is az a tapasztalatom a hatvani nőgyógyászokkal kapcsolatban, hogy azokkal a normálisabbak, akik a saját betegeik. Az egyikük például az előttem lévő kismamának mindent elmondott az ultrahangon, amit kért. Nekem meg nem mondta el a méreteket, hiába kértem, azzal a címszóval, hogy mindjárt kint lesz a baba, mit érdekel engem, mekkora :-(. De Hajdún úgy látom, hogy kedves mindenkivel. Boldog babavárást.

2008. dec. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

Sajnos még nem várok babát, most veszítettem el (a 12 hetes ultrahangon üres volt a petezsák), és ő műtött. Most várnunk kell, de szerintem őt fogom választani, mert velem is nagyon rendes volt.

2008. dec. 3. 17:25
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem nem jo a véleményem róla,a második spontán vetéléssel voltam nála, kicsit véreztem, megsem nézett jöjjek vissza délután mert most nem tud megvizsgálni, mire visszamentem elment a baba. a csucs hogy kaptam egy méhgyulladást, és észre sem vette. ajánlom viszont murshed mohamedet, maximálisan segitőkész jó szaktudása van, nem pénzéhes, kedves, én hozzá járok, már 22 hetes terhes vagyok :D kaptam babamegtartót a terhesség elején töle.
2008. dec. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!