Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Zuhanyzós papucsot és köntöst...

Zuhanyzós papucsot és köntöst a szülőszobai csomagba tegyem vagy elég ha a kórháziba benne van?

Figyelt kérdés
2010. aug. 15. 17:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Én zuhis papucsot tettem a szülőszobaiba, mert biztos fogok a vajúdás alatt fürdeni, de köntöst nem, az a kórháziban van. vajúdáskor úgysem mehetek majd ki a folyosóra, ott bennt meg minek???
2010. aug. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én tettem el köntöst is, mert nálunk lehetett sétálgatni a folyóson, ha éppen az esett jól!
2010. aug. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

jav. kórháziban


Köszi a válaszokat!

2010. aug. 15. 18:15
 4/8 anonim ***** válasza:
Én 2 pár papucsot vittem.Egy szobait,egy fürdőset. S nem árt a köntös se a szülőszobán se mert én az nst alatt fáztam(reggel 8körül) s felvettem a köntöst.
2010. aug. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok...hm, akkor lehet Én is átteszem a köntöst a szülőszobaira!
2010. aug. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szülőszobaiba mindenképp kell a zuhis papucs,nekem beöntés után mondta a szülésznő mindenképp zuhanyozzak és jól is esett!
2010. aug. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
19:14es vagyok.Én majdnem 1órát álltam a zuhany alatt/forró vizzel. Itthon nem esett jól,nehéz volt kiszállni a kádból... DE odabent isteni volt:) S mire végeztem megjött a dokim,s a szülőszobán voltam amikor találkoztunk:)
2010. aug. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem le kellett zuhanyoznom szülés előtt, pedig már elfolyt a zöld magzatvíz... Szóval ott kellett a papucs és a törülköző.
2010. aug. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!