Ambulans szules?

Figyelt kérdés
A Szent Janos korhazban engedelyezett az ambulans szules? Vagy alapbol magyarorszagon? :) Elso szulesemnel nem hallottam rola,masodik babamnal most hallottam par anyukatol.

#szülés #ambulans szules
2020. nov. 6. 10:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
90%

En igy tervezek szulni, a napokban.

Szerintem nem fognak hazaengedni, de azért beprobalkozom. Persze ha minden ok.

2020. nov. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
11 megírod majd sikerült e?
2020. nov. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Persze, csak ha nem jelentkezem pár napig, irj ram. :)
2020. nov. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
40%

Szia, azért azt vedd számításba, hogy ha hazavitel után bármi történik a gyerekkel (pl 1 nappal később besárgul) akkor már nem veszik vissza az újszülött osztályra, hanem a gyerekosztály csecsemőrészlegén fogják kezelni, igaz, 1 év alatti babák között, de akkor is... Ki tudja, mit köhögnek rá vagy akármi..

(Én is a Jánosban szültem, 3x is)

2020. nov. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Kérdező, írtam privátban
2021. jan. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

11-es vagyok, kis sullyal szuletett a babank a 40. hetre, igy megijedtem, fel sem merult bennem, hogy hazavigyem.

De legkozelebb, ha minden ok, megprobalom, mert miutan elmult az ijedtseg, megont nem ertettem, hogy mi ertelme van ott lennunk. :)

2021. jan. 18. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Egyebkent 6-an este meg is shuletett a baba :)
2021. jan. 18. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!