Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szültetek mostanában ambulánsa...

Szültetek mostanában ambulánsan? Milyen papírt kell aláíratni a gyerekorvossal, van valami nyomtatvány?

Figyelt kérdés
2020. nov. 1. 11:23
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
En úgy tudom ez nagyon ritka alapból is, nem túl támogatott itthon. Meglepne, ha a vírus helyzetben találnál olyan orvost, aki vállalja, hogy ki megy házhoz naponta.
2020. nov. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ismerős az orvos, úgyhogy vállalná, csak nem volt meg ilyennel kapcsolatban tapasztalata, ugyhogy o sem tudja milyen papirra van szuksege.

Pont a virushelyzet miatt nem akarok bent maradni 3 napot, meg az elso gyerekunknel sem lattam semmi ertelmet, borzaszto volt az a vent toltott 3 nap.

2020. nov. 1. 12:04
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Itthon már csak a hálapénz miatt se támogatott, míg nyugatra a szülő anyák 70%-a haza megy pár óra múlva. Viszont bábák is végezhetik a gondozást, szóval ha fel kérsz egy bábát akkor úgy is megoldható.
2020. nov. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
Mondjuk így meg megfontolandó lehetne e totál otthonszülés is akár...
2020. nov. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, azért itthon szülni sajnos nem merek. :)
2020. nov. 1. 12:17
 6/10 anonim ***** válasza:
71%

Ja megértem. En se mernék. De több ismerősöm szült otthon és nekik bejött 🙂

Amúgy szerintem biztos hogy van nyilatkozat. Beszélj a kórház szuleszetevel, mert ugye nekik kell majd kiadni a babát. Szoval mindenképp kard körbe hogy ők mit akarnak, nehogy kukacoskodjanak.

2020. nov. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy mindenhol azt olvasom, hogy előre nem szabad bejelenteni, hogy ez a tervem, mert ugye akkor talalnak okot, hogy ne engedjék haza a babát, és megkapjak a pebzt az OEP - tol, ami 3 nap bent tartozkodoas eseten jar. :(


Szules utan 24 oraval, ha minden ok, akkor kell szolni, es akkor mar nem annyira tudnak talán kukacoskodni.

Csak fogalmam sincs, milyen papirt kell kernem a hazi gyerekorvostol, anyagcsere-szurest kell vallalnia, hogy leveszi, meg a bcg oltast beadni, plusz nekem kulon elvinni majd hallasvizsgalatra, csak nem tudom, van-e formanyomtatvany hozza.

2020. nov. 1. 12:25
 8/10 anonim ***** válasza:
91%
Egyszerű, annyit kell rairnia, hogy vállalja az újszülött ellátását. A másállapotot a szuleszetben mozgalmat keresd plusz infóért. Én pont egy éve szültem ambulánsan.
2020. nov. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves utolsó, te is csak 24 óra után szóltál, hogy tavoznatok?
2020. nov. 1. 13:24
 10/10 anonim ***** válasza:
Hívj fel a kórházat vagy egy másik kórházat és kérdezd meg milyen papírokat kell kitölteni. Ha úgy van, be is mehetsz vagy ismerőst beküldesz a papírokért és akkor nem tudják, hogy te tervezed. Vagy az orvos ismerősöd kérje ki.
2020. nov. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!