Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Elvagyok keseredve. Holnap...

Kisnia kérdése:

Elvagyok keseredve. Holnap leszek 41 hetes terhes és még baba sehol. Volt veletek ilyen már mi lett végül inditották nektek?

Figyelt kérdés
Se nyákdugo se magzatviz nem ment el az orvosom is kedden akkar csak látni. Szerda ota nem voltam nst
2020. nov. 1. 07:30
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
94%

En mindenfele remisztgetes nelkul szeretnem megosztani a mult heti szulesem tortenetet extraroviden.

Inditott szules volt tul nagy meret miatt, jol megszenvedtem vele reggeltol estig, de sikerult, baba egeszseges, 4.napon hazajottunk.

Szobatarsam ragaszkodott hozza h termeszetes szules legyen, zero beavatkozas, kadban, barmit csak csaszart ne! A baba 1 oran at szankazott oda-vissza a medencejeben oxigenhianyos lett, lelegeztetik, szondan taplaljak,antibiotikumot kap, 4napig fejte sirva a mellet mellettem es vitte a csecsemosokhoz a babajanak, azota nem tudok rola.

Ha bekerulsz, legyszives bizz az orvosodban es ha azt mondja h csaszar, bizd magad ra, probaljatok meg simaval ha inditjak es kivanom hogy sikeruljon de NE BARMI ARON.


Nekem volt csaszar es sima is, tulelheto mindketto, a baba egeszsege a legfontosabb, nem erdemes kijelenteni semmit elore, majd adja magat.

2020. nov. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:
Igen az o egeszsege a legesslegfontosabb :)
2020. nov. 1. 10:47
 13/39 Derjaderja ***** válasza:
80%
A Tied is, de inkább császár mint gatrepedés vagy pl van ismerősöm, akinek hólyagsérve lett a szülésből. Nekem meg egy héttel a műtét után semmi bajom nem volt már.
2020. nov. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:
Remeljuk ma megszuletik :)
2020. nov. 1. 11:38
 15/39 anonim ***** válasza:
79%

13 Azért azt ne mondjuk már, hogy a császár után semmi baja nem lehet az embernek. Épp annyi az esélye mint természetes szülésnél. Nekem pl lett problémám de most ide nem írom le, mert nem akarom a kérdezőt stresszelni.

40+6 inditottak. Császár lett. Én azt mondom neked, készülj fel a császár lehetőségére is. Agyban és lelkileg is. Ajánlom a császárvonal fb csoportot. Illetve én is szívesen válaszolok ha van kérdésed.

2020. nov. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
77%

Nekem is a 41. héten kezdett szivárogni a víz, pont aznap, amikor vizsgálatra kellett mennem, és pont attól tartottam, hogy valószínűleg bent fognak tartani, és indítják. A reggeli készülődés közben kezdett szivárogni, viszont utána órákig semmi fájásom nem volt, úgyhogy végül burkot repesztett az orvos, és attól beindult. Nem volt a legkönnyebb szülés, de nem is panaszkodhatok.

Úgyhogy ne aggódj, gondolj arra, hogy innentől bármelyik pillanatban beindulhat.

2020. nov. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
77%
Derékmasszázs, szeretkezés, ha zárt vagy egy kis fürdő ellazulva, közben próbáld meg elképzelni, hogy megindul a szülés, hogy nyílik a méhszáj, elfolyik a víz. Ezek nem fárasztanak ki, ha megindulna a szülés.
2020. nov. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen együtt érzek veled, első gyermekemet 42 hétig hordtam. 41+5 napon inditottak, 2 napig próbálkoztak (balon, oxiticin), de semmi nem történt, végül nem várhattak tovább és császár lett. Most holnap leszek 40 hetes, olyan de ja vu érzésem van, semmi jele,hogy jönne. Csütörtökön nézték uh-n és volt ctg. Minden rendben,a ctg végig 1-2 között ugrált 🤣

Kedden megyek legközelebb, addig pedig reménykedek, mást úgysem tehetek....és nagyon te sem. Kitartás, és hidd el, tudja ő hol jó neki 😉

2020. nov. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:
Ha szivarogna a viz azt csak ereznem nem?! Nagyon faj a hasam alja es ha pisilek akkor meg mensi szeru gorcs van.. Nem ertem en ezt
2020. nov. 1. 13:32
 20/39 Derjaderja ***** válasza:
100%
15. Nem mondom. Csak azt, hovy a császár sem katasztrófa, és adott helyzetben pl egy jelentős téraránytalanságnál nem véletlenül végzik.
2020. nov. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!