Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kismamik, Szent István kórházb...

Kismamik, Szent István kórházból, Pruha Krisztina szülésznőről valami tapasztalat?

Figyelt kérdés
2010. aug. 6. 14:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak ajánlani tudom, én nála szültem (és dr.Horváth Mihálynál). Nagyon kedves, figyelmes, még a kórházi ottlétem során is minden nap meglátogatott, pedig nem is kértem fel szülésre, csak pont akkor bent volt.
2010. aug. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csak jót tudok mondani. 2008 novemberben, és idén májusban is vele szültem.
2010. aug. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi nektek:)!
2010. aug. 7. 08:33
 4/8 A kérdező kommentje:
Mennyi pénzt adtatok neki, ha felfogadtátok?
2010. szept. 3. 17:30
 5/8 anonim ***** válasza:

Én ugyan másik szülésznőnél szültem(fogadott volt),és 30 ezer ft-ot adtunk(itt e körül mozog a tarifa).

Éa egy OFF:2. válaszolótól kérdezem,a Hajdú Barbaráról nem tudsz valamit?Nekem Ő volt a fogadott szülésznőm,és tervezzük a 3. babát.Ha esetleg tudsz Róla valamit(ott van-e még,találkoztál-e vele)írd meg légy szíves!

2010. szept. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Pruha Krisztina nagyon jó szülésznő Hajdu Barbara után a legjobb.:))) Az utolsó válaszolónak üzenem, hogy a Hajdu Barbara még ott dolgozik az Istvánban a szülészeten. Én is Nála szültem és most is Nála fogok. :)
2010. szept. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A 11.48-as vagyok:KÖSZI,KÖSZI,KÖSZI!Könnyű,gyors szülést!
2010. szept. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az eredeti kérdés nyilván aktualitását vesztette, de másoknak érdekes lehet a tapasztalatunk.


Kispapaként csak jókat tudok mondani Pruha Krisztináról. Nagyon kedves, figyelmes, lelkiismeretes. Odafigyel a vajúdó kismamára, nem mászik az arcába, de végig készenlétben van. Végig érződik a hangján, hogy együtt érez vele, pedig az évek során sok száz baba születhetett a kezei között. Látszik, hogy nem muszájból, hanem hivatástudatból űzi ezt a szakmát. És amikor a kismama lekerül a babával az osztályra, többször meglátogatja őket.


Mindhárom gyermekünk nála született, igaz, a harmadik véletlenül, mert programozott császárra mentünk be, így nem volt felkért szülésznőnk, de pont ő volt bent. Nagyon örültünk neki. Ha normál szülés lett volna a harmadik, biztosan őt kértük volna fel.


Mindenkinek csak ajánlani tudjuk Krisztinát.

2019. júl. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!