Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vannak zalaegerszegi anyukák,...

Vannak zalaegerszegi anyukák, akik szültek 2006 novemberben, és 2010 januárban?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek a kórházban töltött idöröl?
2010. aug. 5. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Én 2009. decemberben szültem.
2010. aug. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is jó vagyok? Vagy nem?
2010. aug. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Persze. Kinél szültél? Neked milyen volt a szülés?
2010. aug. 8. 10:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Első (második) vagyok. Vörös Zétánál szültem, a szülés gyors volt, csak nagyon kicsi súllyal született a babám, ezért a koraszülött osztályra kerültünk. Két és fél hétig voltunk bent, pont karácsony előtt mehettünk haza. A kórházban töltött idő .. hát... A nővérek közül volt, aki nagyon aranyos volt, de legtöbb inkább érdektelen, azt bírtuk, amikor alig voltak ott. A beosztást tudtuk előre, így mindig lehetett tudni, hogy mire számítsunk. Egy nagyon aranyos nővér volt (Marika), aki az újszülött osztályról jött át helyettesíteni, na tőle fél nap alatt többet tanultunk, mint bárkitől két hét alatt. Az volt a szerencse, hogy a szobatársak aranyosak voltak, nagyon sokat hülyéskedtünk, a kapcsolatot is tartjuk. Az újszülött osztályról nem tudok nyilatkozni, de ott is kb. hasonló volt a helyzet. És Te? Kinél szültél? Mekkora már a babád? Zeg-nek melyik részén laksz?
2010. aug. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én a Kádasi Lászlónál szültem. Teljes elismerésem neki mert odaállt a dolgokhoz.Az én babám 12.-én lesz 7 hónapos, már tud egyedül felülnin, mászni és feláll minden mellett.3220g-mal született, pont azon a napon amire kivoltam irva.Landorhegyi rész.
2010. aug. 8. 16:29
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon ügyes a babád, az enyém 5-én volt 8 hónapos. Magától még nem ül fel, állni szeret, de még magától nem áll fel, mászni most kezdett. Mi a Páterdombon lakunk. De úgy látom nem sok egerszegi van ezen az oldalon. A Kádasiról én is csak jót hallottam. Én a Zétával is meg voltam elégedve.
2010. aug. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!