Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A magzatvíz akkor is elindulha...

A magzatvíz akkor is elindulhat, ha zárva van a méhszáj?

Figyelt kérdés
Nekem a pocakosságom elejétől G:2000, még tegnap is az volt, pedig tegnapra voltam kiírva. De most megszült egy ismerősöm 7 és fél hónapra, mert szivárgott a magzatvíz, és ezért megcsászározták. Nekem valamilyen szintű folyásom végig volt a terhesség alatt, honnan vehetem észre, ha a magzatvíz szivárog? Az orvos észreveszi a méhszájvizsgálatnál?
2008. nov. 27. 10:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet kapni speciális betétet,ami elszíneződik,ha a magzatvíz szivárog.

Ha ez a gyanúd,mindenképp vegyél egyet!

Valamennyire nyitva kell lennie szerintem,ahhoz,hogy elinduljon és a buroknak is meg kell repednie.

A doki,ez az én véleményem,észrevette volna!

4 hós kicsi fiú anyukája

2008. nov. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell nyitva lennie a méhszájnak. A természetes folyás sem a hüvelyben keletkezik, az is a méhszájon keresztül jön ki, márpedig ha az át tud folyni a zárt méhszájon, akkor a magzatvíz is át tud (a magzatvíz hígabb is, mint a folyás).

Tény, hogy a buroknak meg kell repednie ahhoz, hogy a magzatvíz akár csak szivárogni is tudjon. És az orvos biztosan észre vette volna, főleg, ha hosszabb időn keresztül szivárogna.

2008. nov. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem elfolyott a magzatvízem c3000-el, azaz teljesen zárva voltam.
2008. nov. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hasonlóképp jártam. 2 napig szivárgott, 2 doki vizsgált meg, azt mondták folyás. Aztán egyszer csak beintult és 3 óra alatt megszültem. A zárómon korai burokrepedés szerepelt.

Nekem sűrű, nyálkás folyás volt, víz szerű dologgal.

Betétet sehol nem kaptam. Állítólag kismama boltokban érdemes megkérdezni, de odáig már nem jutottam el...

2008. nov. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja! Zárva voltam reggel, este 2111
2008. nov. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!