Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy kell csinálni a gátmasszá...

Hogy kell csinálni a gátmasszást? És milyen olajjal?

Figyelt kérdés
2010. aug. 4. 23:12
 1/4 anonim ***** válasza:
2010. aug. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
weleda masszázsolaj:)
2010. aug. 5. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem így mondta a szülésznő és bevált 2x is. Nem repedtem és nem kellett vágni sem: a mutatóújjaddal körzöl, de teljesen körbe nemcsak a 3-9 óra közötti magasságban, kb 10-15-ször. utána a két kézhátadtat összeteszed és a II-III.ujjal benyúlsz egymásnak háttal vannak az ujjaid is. Lassan elkezded szétfeszíteni a hüvelyfalat és amikor már nagyon fáj, ott megállsz, tudatosan elkezded lazítani a záróizmot közben, ekkor érzed a kezeddel hogy kicsit lazul az egész és itt tartod kb fél-egy percig. Csak az első hét borzalmas, utána egyre jobb lesz. A legjobb ha a párod csinálja, és te fekszel az ágy szélén mint a vizsgálóágyon. Mi a PanArom gátmasszázsolajat használtunk állítólag több és másmilyen benne a hatóanyag mint a waledásban. Ezt a szülésznőmnél lehetett megvásárolni a XI.kerületben (a Szent Imrében szültem) még van egy 3/4 üveg belőle, úgyhogy nem kell sok. Írj nyugodtan ha bármi kérdésed van.
2010. aug. 5. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. aug. 5. 10:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!