Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szültetek mostanában Pécsen...

Szültetek mostanában Pécsen az Édesanyák útján? Mekkorák a változások, mióta összevonták a Megyeivel?

Figyelt kérdés

Mert hallani elég durva dolgokat is, és nem tudom mi lehet belőlük az igaz.

Pl., hogy nem engedik már az apás szülést, hogy az alternatív szülőszobából orvosi pihenő lett, hogy nem ritka, hogy a szülőszobán 4 nő vajúdik együtt.

Ti miket tudtok/hallottatok/tapasztaltatok?


2010. júl. 28. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Tömegnyomor...:-S


Én ugyan július 1.-én szültem,de egyik barátnőm 2 hete.A nőgyógyászati részlegen kellett maradnia,-több másik anyukával-mert a gyerekágyas osztályon nem volt hely....pffff.

Az ellátás ugyanolyan jó maradt,arra nem lehet panasz,de ez tök gáz,h ennyien vannak:-(

2010. júl. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mi a múlt héten voltunk megnézni a szülőszobákat, és biztosan állíthatom, hogy az alternatív szülőszobából nem lett orvosi váró, bár nekem úgy tűnt, hogy inkább hagyományos szülőszobaként üzemel; nem mondták hogy ne lehetne apás szülés, kb. 5-6 szülőszoba üzemel és azt ők is elismerik, hogy az összevonás miatt most tumultus van.
2010. júl. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Május elején szültem, szerencsére nem volt tömegnyomor, egyedül vajudtam egy szülőszobában, az egész szülőszoba-részlegen (össz. 6 szülőszoba van). A szobák szépen felújítottak, teljesen rendben vannak. A szakmai hozzáértés is nagyon rendben van. De: mindenhol máshol sokan vannak. Én pl. 6 ágyas szobába kerültem szülés után, ami tele volt babákkal meg mamákkal. Hát pihenni nem sokat lehet. Ja, és apuka bennt lehetett, ez nem is volt kérdés!
2010. júl. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Egyébként hol hallani ilyen rémhíreket?:-)

Az fizikai képtelenség lenne,h 4-en vajúdjanak egy szobában,mert még matracokon sem férnének el 1 szobában 4-es,nemhogy ágyakon.(Kivétel az alternatív és a 2 ágyas,mert azok nagyobbak)

Az én szülésemnél 4 doki és 4 szülésznő volt bent,plusz a párom és alig fértek el állva:-P



Remélem 2-3 év múlva rendeződik a helyzet,mert akkor mennék megint szülni:-))

2010. júl. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, akkor megnyugodtam. Ezzel nem akartam felhívni a szülésznőmet, gondoltam majd személyesen rákérdezek.

Egy komlói ismerősöm mesélte egyébként.

2010. júl. 29. 11:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is féltem, hogy mi lesz, így a zűrzavaros pécsi helyzet helyett Szigetváron szültem. Nem bántam meg. Egyedül szültem aznap, 2000 ft-ért kérhettem egyágyas szobát, van alternatív vajúdó, természetes úton szültem, nem zavartak semmivel, még a gátmetszést is megúsztam ;) A csecsemősök aranyosak voltak, úgyhogy már tuti, hogy ha lesz még babám, megint oda megyek.
2010. júl. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Te a zűrzavaros Pécs helyett Szigetvárt választottad, én meg a katasztrofális Kaposvár helyett Pécset. :)))
2010. júl. 29. 16:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!