Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ma voltam együtt a férjemmel...

Ma voltam együtt a férjemmel ujra, a szülés után. Nagyon rossz volt ( nem fájt, de teljesen kitágultam, és semmit sem éreztem, és ő sem). Van olyan intimtorna gyakorlat ami ezen segit?

Figyelt kérdés
Ti hogy voltatok ezzel?Ti is ennyire kitágultatok? Van valami gyakorlat ami nektek segitett?El vagyok keseredve
2008. nov. 22. 18:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ne keseredj el, menj el Kriston intim torna tanfolyamra, már nagyon sok városban elérhető. Nekem könyvből nem sikerült elsajátítani a gyakorlatokat, a tanfolyamon értettem meg, miért. Kelleni fog néhány hónap, mire "helyre áll" a rend, de sikerülni fog!

I.

2008. nov. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálam épp fordítva történt- úgy érzem, szűkebb lettem mint előtte...az első alkalom (és utána még több) szörnyű volt, olyan érzés volt mintha még szűz lennék! Mai napig csak sikosítóval tudunk együtt lenni (8 hónapja szültem), mert máskülönben nagyon fájdalmas :-(
2008. nov. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!