Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A magzatvíz elfolyása után...

A magzatvíz elfolyása után mennyi idővel lett meg a babád?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokra lennék kíváncsi. A megelőző (nem tegnap) vasárnap este 8-kor kezdtem el elveszíteni a nyákdugóm. Szépen folyamatosan ma hajnali 3-ig távozott belőlem. Már a szivárvány minden színében játszott:D Volt véres, barnás, narancs, és sárga is.:D Ma reggel 5:59-kor pedig arra ébredtem, hogy folyik a magzatvizem. Bementem kórházba, és azt mondták, hogy max 24 óra múlva menjek vissza, ha addig nem kezdődnek meg a fájások, mert még nincsenek:( Kinek mikorra lett meg a babája a magzatvíz elfolyása után? 1. babám, 37+6 hetes vagyok:D
2010. júl. 26. 15:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
4orakor elfolyt 7.2ökor bementem a korhazba fajasok nelkul,11.2okor a kezemben tartottam.holnap lesz a kisangyal 2 hetes.
2010. júl. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
burokrepesztéssel indították a szülést,rá 12,5 órára lett meg a kislányom.
2010. júl. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Éjjel 2.20-kor kezdett el folyni a magzatvíz, bementünk, negyed 4 körül vettek fel az osztályra, az első fájások 6 körül voltak, 9 körül kellett átmennem a szülőszobára, 10.20-ra lett meg a fiam. Akkor 8 óra :) De ebből igazából az utolsó 2 volt a durva.
2010. júl. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Hello, azóta megszültem. Na, hát elég hosszúra sikerült nekem, több, mint 24 óra lett. 5:59-kor kezdett el folyni a magzatvizem hétfőn reggel, és kedd reggel 6:39-re lett meg a kislányom.:D Azóta itthon vagyunk, köszönöm a válaszaitokat:D
2010. júl. 30. 22:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!