Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen a Tesco szülés utáni...

Milyen a Tesco szülés utáni betétje? Rózsaszín csomagolású és 500-600 Ft, elég barátságosnak tűnik az ára, de ha nagyon ócska.

Figyelt kérdés
Ha ez nem vált be, melyiket ajánljátok és mennyit kell venni? ha császáros, akkor is ugyanannyi kell, mint a hüvelyi szüléshez?
2010. júl. 21. 15:59
 1/6 anonim ***** válasza:
én ha jól emlékszem bellady-t vettem szintén tesco-ban, inkontinencia-betét, 2 csomag elég volt, még maradt is. hát nem egy kényelmes, de ezek közül egy se az szerintem. nem volt vészes az ára, pontosan már nem emlékszem, de töredéke volt a tenának az biztos. császárról nem tudok nyilatkozni, hüvelyi úton szültem.
2010. júl. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem mindenki a Molimed-et ajánlja, úgyhogy én azt veszem. Azt mondták kényelmes. Elég drága viszont, 2500 ft, gyógyszertárban lehet venni. Nem tudom mennyit szánsz rá de szerintem megéri:)
2010. júl. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én a Dm-ben vettem a Jessa fajtát(a legvastagabbat),ez jó árban volt és jó sokat elbirt illetve még kényelmetlennek sem mondanám,söt olyan pamutosnak mondanám,és a gátsebemet sem szedte szét,meg nem is dörzsölte ki.

A császárról nemtudok neked mit mondani,mert simán szültem.

2010. júl. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szia!

én Tenát használtam, császáros voltam, de egy csomag elég volt. nekem csak az első pár napban kellett a Tena, utána bőven elég volt az Always éjszakai betéte. Az vékony, de nagy. Kényelmesebb mint a többi ilyen Tena meg ilyesmik.

2010. júl. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Első szülés után Tenát használtam.

Másodiknál már a DMes Jessa 10 darabos inkontinencia betétjét. sokkal jobb, mint a Tena. Nekem az Always éjszakaija sosem volt az igazi, még mensikor sem.

Megjegyzem, én szülések közti időben és a 2. szülés óta is inkontinencia betétet használok, mert sokkal kényelmesebb viselet és többet bír beszívni.

2010. júl. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A jessa-n is gondolkodtam még. lehet, hogy végül ennél maradok. meglátom. Köszi mindenkinek!
2010. júl. 22. 13:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!