Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szekszárdon szülök Kőszegi...

Szekszárdon szülök Kőszegi dr. úrnál. Van már valakinek Vele kapcsolatos tapasztalata? (szakmailag és emberileg milyen, mennyi most Nála a tarifa, stb? )

Figyelt kérdés
2008. nov. 19. 13:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Azt nem tudom, hogy van-e tarifája a szülésnek,de az biztos, hogy akár orvosként, akár emberként jellemezném őt,mindenképpen azt mondanám, hogy nagyon alapos és kifejezetten törődő.Ez saját tapasztalat,műtött is és kezelt is éveken át.Szülni nem szültem még, de a barátnőim, akik nála szültek,a mai napig is hozzá járnak gondjaikkal.Szerintem nyugodtan megkérdezheted tőle ,hogy mennyit kér a szülésért,de én a helyedben szülés után annyit adnék amennyit szánok rá.Biztos vagyok benne,hogy Ő nem az az orvos, akinek konkrét tarifája van.Tőlem sosem fogadott el pénzt.

2008. nov. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!