Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 6hete szültem császármetszésse...

6hete szültem császármetszéssel, mikor lehet nemiéletet élni és az fáj mert egyik ismerősöm azt mondta neki fájt az első 2 alkalom? !

Figyelt kérdés
2008. nov. 19. 08:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 2 hónapja szültem császárral, és mivel ennek tetejébe 6. héttől veszelyeztetett terhes is voltam, onnantól kezdve nem szeretkeztünk a férjemmel. Mi csak a 6 hetes kontroll után mertünk újra ágyba bújni, mert kicsit még érzékeny volt a pocakom. Nekem is fáj az első alkalom, nagyon óvatosan és finoman kell nekikezdeni (szerintem legalábbis), de ha ezen túllendültök, akkor ugyanolyan jó lesz mint azelőtt. Nekem csak az első volt rossz, a második már oké volt :)

Üdv

2008. nov. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ akkor megvárjuk a kontrol vizsgálatot!

Helló

2008. nov. 19. 08:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, a 6 hetes kontroll után már lehet. :) Amúgy nekem is fájt az első, de nem a hüvelyemnél, inkább a vágásnál húzódott egy picit a mozgás hatására.
2008. nov. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi is kivártuk a 6 hetes kontrollt. Nem volt olyan az első, mint régen. Nem igazán a császár miatt szerintem, inkább azért, mert az utolsó 2 hónapban veszélyeztett miatt nem voltunk egyutt, és hát a 4 hónap az 4 hónap. Szerintem szülés nélkül ugyanígy lett volna ennyi "kihagyás" után. Most már minden ugyanolyan mint régen!
2008. nov. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A 6 hetes kontrollt mindenképpem ki kell várni a méh regenerálódása és a fertőzések elkerülése miatt. nekem nagyom fájt az első alkalom ajánlom, hogy vegyél síkosított (durex nekem bevállt)
2008. nov. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!