Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikor adjam oda és hogyan a...

Mikor adjam oda és hogyan a szülésznőnek meg a dokinak a pénzt szülés után?

Figyelt kérdés
2010. júl. 20. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Szülés után és borítékban.
2010. júl. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hozzám szülés után mindkettő bejött megnézni. Akkor kapták meg. Én vettem egy-egy bonbont, ajándéktasakba tettem, mellé a boríték.

Igaz, kicsit rossz volt pakolgatni a pénzt, nehogy ellopják vagy valami, mert konkrétan nem tudtam, mikor jön valamelyik be.

2010. júl. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is utána szerettem volna, de mindennel el voltunk foglalva, csak épp azzal nem, hogy odaadjunk hálánk jelét.

Így megkérdeztem a szülésznőtől, hogy mikor fog még azalatt a pár nap alatt dolgozni, amíg mi ott vagyunk. A dokinak varratszedéskor is szokták adni, amit én a 6 hetes kontrollon oldottam meg. Az osztályos nővéreknek/szülésznőknek az ágyamon hagytam egy Merci csokit, a csecsemős nővérekhez pedig bementem egy Szamos marcipánnal (bár az igazi az lett volna, ha a kis kosárba rejtem el, ami néhány napig a babám "ágya" volt).

2010. júl. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a dokimnak akkor adtam amikor a zárójelentést megkaptam. A szülésznőmnek viszont csak a 6 hetes kontrollkor tudtam odaadni. De nekem csak a doki volt fogadott.
2010. júl. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!