Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi fáj igazából a szülésben?

Mi fáj igazából a szülésben?

Figyelt kérdés

Kicsit hülyén hangzik, tudom.. Úgy értem, hogy a hasi görcsök vagy inkább az összehúzódások miatt fáj a szülés? Ha ezek nem lennének, akkor fájdalommentes lenne az egész? Mert elvileg a hüvely fala csupa izom


Remélem érthető, hogy mire gondolok :) Ja, és nem vagyok terhes, és még nem is szeretnék az lenni, csak ez valamelyik nap eszembe jutott. Köszi!


2010. júl. 17. 18:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Utolsónak: nekem ilyen érzésem volt kb másfél órán keresztül nem nyomhattam pedig toló fájásaim voltak :S nagyon gyorsan tágultam mint írtam 2 óra alatt (2-vel feljebbi vok) viszont nem volt lent teljesen a feje a babámnak. És nem is jött aztán lejjebb így kellett kinyomnom! De így is kb 4-5 nyomásra kint volt.
2010. júl. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Hát azért írtam én is, mert ez a legborzasztóbb szerintem is! Nálam rosszul ékelődött be először, ki kellett rugózni, és ez is 1,5 óra volt! A végén már nem hallottam, nem láttam, nem érzékeltem semmit a környezetemből! Remélem a következő gyerkőcnél ez a szakasz csak pár perc lesz, és lehet tolni! Ezt kívánom neked is! :)
2010. júl. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!