Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Másokat miért hagynak 12-24...

Másokat miért hagynak 12-24 órákat vajúdni?

Figyelt kérdés
Én 6 órát vajudtam aztán közölték hogy nem tágultam egy óra alatt csak 2 ujjnyiról 3-ra és császár lett a vége
2019. szept. 29. 16:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
76%
A te esetedben indokolatlan volt a császár mivel már 3ujjnyira nyitva voltál,ha kivárták volna akkor lehet meg is tudtad volna szülni,a nagyobik lányomnál 13 óra vajudás után nem tágultam szó szerint semmit,még oxitocinnal sem.Engem akkor azért császároztak,most 5 hetes a kisebbik és 14 óra alatt meglett természetesen.
2019. szept. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
72%
Indoka csak volt, nem is tolnak műtőbe 3 ujjal, pláne, hogy akkor már lehet gátmetszeni. 12 órat vajúdtam, ennyi idő alatt 1 ujjnyira tágultam ki. Lehet, hogy 24-36-72 óra alatt kitágultam volna, csak azt a fiam nem bírta volna. Esett a szívhangja.
2019. szept. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Ha a baba szívhangja nem esik le tartósan, akkor ez nem ok a császármetszésre. Ha fogadott dokid volt, nyilván nem akart órákat várni rád, ez egy szokásos eljárásmódja a magyar rendszernek, amit sajnos a kismamák tartanak fent.

Nem te vagy az első és nem is az utolsó ilyen módon indokolatlanul "felvágott" anyukáknak... Sajnálom

2019. okt. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
kérdező orvos és korház függő,valakit 1 nap vajudás után,valakit 12-18 ora után császároznak
2019. okt. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én 5 óra alatt tagultam 5 ujjnyira és úgy vittek a mutobe. A papiromon az volt hogy el húzódó tágulási szak... Nem ehettem, nem kelhettem fel, folyamatosan háton kellett feküdnom, a fajdalomcsillapitotol pedig teljesen lába voltam.
2019. okt. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
*kába
2019. okt. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!