Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen Sopronban szülni?...

Milyen Sopronban szülni? Orvosról esetleg tudtok véleményt?

Figyelt kérdés
2008. nov. 15. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Tök jó......
2008. nov. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia,


nekem nagyon nehéz szülésem volt, de ezt leszámítva OK volt a szülés, meg minden. a csecsemős nővérek is rendesek. Peitlnél szültem, de Karazma is jó, meg Rada dr. Meg még esetleg Szilvesztert is tudom ajánlani. Nekem nem volt megfogadva senki, Karazmához jártam terhesgondozásra, és Peitlnél szültem (épp ő volt ügyeletben).

2009. aug. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ajánlani nem tudok, mindenkinek saját egyéniségéhez mérten kell választani. Hidas Gáborral teljesen elégedett voltam, magabiztos, nem pánikol, tiszteletteljes a nőkkel, határozott.
2009. nov. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Peitl egy szörnyű, beképzelt,undok, tuskó !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Akik szerintem jók Hidas-csatlakozom az előttem szólóhoz,Nagy Bálint, Karazma-aranyos-szereti,ha lányokat segíthet a világra,Rada-kedves, határozott
2010. jan. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!