Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 37 hetes és 3 napos vagyok,...

37 hetes és 3 napos vagyok, már egy hete borzasztó hányingerem van, lent nagyon nyom szabályosan feszít a baba. Sokszor érzem, hogy fáj a hasam, de olyan tompán nem pedig görcsszerűen. Ezek, már előjelek? Jöhet előbb a baba?

Figyelt kérdés
2008. nov. 14. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
ezek joslofajasok!
2008. nov. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ? És medig lehet még húzni ezekkel a jóslófájásokkal? Dec 2.re agyok kiírva, de sokszor olyan rosszul, nyomottul érzem magam
2008. nov. 14. 17:53
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

szia,


Ha csak tompa, és nem görcs, és a hasad sem keményedik, akkor nem jóslók.

Azért feszít mert a feje valószínűleg már be van illeszkedve a medencébe, de még simán kihúzhatjátok a 40. hétig.

De ha érzed a jóslókat, akkor azok már tágítani fognak, és szépen nyílhatsz is ki..de ez alkatfüggő..

2008. nov. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
szia, én is dec 2-re vagyok kiírva! Tegnap éjjel meg ma olyan szarul voltam hogy csak na. Ma hánytam is. Nekem is vannak görcseim, sokszor annyira fáj a hüvelyem, hogy nem tudok lépni se és majd leszakad a derekam, pusz még mensi szerű görcsök is vannak. Nekem erre azt mondta a doki hogy ezek a jóslók, akkor menjek kórházba, ha a fájások periodikusan ismétlődnek majd úgy kb.10 percenként. Te hol fogsz szülni?
2008. nov. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én november 28-ra vagyok kiírva. 36. héten voltam egy estét a klinikán joslófájások miatt, de nem nyíltam tőle semmit. Azóta csak most kezdtem újra érezni párat. Nyomott vagyok én is, alig bírok menni, mert lefelé feszít, benyilal itt-ott, elég vacak a helyzet. Tényleg akkor kell csak indulnod, ha szabályos, fél perc körüli hosszúságú fájásaid vannak kb. 5-10 percenként. Attól függ, milyen messze laksz a kórháztól. Minden jót!

2008. nov. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!