Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért van egyik nap több,...

Miért van egyik nap több, másik nap kevesebb tejem?

Figyelt kérdés
Mindent ugyanúgy csinálok, babám minden nap max. egy óra eltéréssel ugyanakkor eszik. Ugyanakkor veszem be a More Milket is. Ügyelek arra is, hogy ne hajszoljam agyon magam, pihenjek is. Mégis egyik nap folyik a tej a mellemből a másik nap mint egy üres zacsi. 4 hónapos a babám, kezdetektől csak anyatejes. Hasonló adagokat eszik, olyan 90-150 ml evésenként. Nem nagyon értem ezt, amikor kevés van, már tápszerre gondolok, amikor meg sok, inkább mellszívóznék. De egyiket sem csinálom, nem akarom megbontani a kereslet-kínálatot.
2010. júl. 10. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:
LEhet hogy kevesebbet iszol ebben a nagy melegben. Most sztem izzadunk is,baba is kevesebbet eszik.(enyém legalábbis)S az izzadás miatt inkább oda megy a folyadék.
2010. júl. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
izzadás, stressz, kevesebb pihenés, kevés folyadék. Figyelj ezek elkerülésére nagyon! (az izzadást nem nagyon lehet, de mondjuk ne állj ki a napra, ha nem muszáj :))
2010. júl. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rengeteget iszom... mindig is sokat ittam, az sosem volt nálam probléma. De lehet, hogy tényleg az izzadás. :) Köszi
2010. júl. 10. 21:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyugi! ez normális. én tejadó anya vagyok, de mindig más mennyiséget tudok "produkálni " is. pedig mindent ugyanúgy csinálok. szóval a lényeg, h elég a babádnak. és pont...
2010. júl. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!