Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mitől lehet az, hogy több...

Mitől lehet az, hogy több mint fél élvig mindkét mellemből szopizott, és most az egyiket elutasítja és már ott tartunk, hogy abban szinte teljesen el is apadt a tejem?

Figyelt kérdés
Kétszer akkor a jobb mellem, mint a bal. Mit csináltatok, ha volt ilyen? Azt nem szeretném, hogy teljesen leállok, mert még igényli, éjszaka is 2x, akár 3x is.
2010. júl. 9. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szopta..


Ha a két melledet szinkronba akarod hozni, akkor a másik melledet is ugyanannyi ingernek kel érnie, mint az elsőt. Azaz minden szopi előtt-után-közben (mindegy) a másik melledet fejni kell. Éjjel is!

2010. júl. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem azért nem szopik belőle, mert kevés; azért lett kevés, mert nem fogadta el.
2010. júl. 9. 14:25
 3/5 A kérdező kommentje:
Fejni meg nem tudok mindenhol, most hogy nyár van, sokat járkálunk, szóval elég gáz.
2010. júl. 9. 14:26
 4/5 anonim ***** válasza:
szia!Okosat tanácsolni nem tudok,csak azért írok,hogy tudd,nem vagy egyedül.Én már lassan két éve szoptatok(22 hónapja),és a kislányom kb fél éves kora óta a bal cicimből akar enni.Míg pici volt,én úgy csaptam be,hogy tettem magam mellé egy párnát,és úgy ordítottam(a párnára fektettem),hogy azt higgye,hogy a balból eszik,mivel ugyan arra az oldalára fektettem.Ez egy darabig szépen be is vált,de mikor kezdett eszesedni,akkor rájött,és hisztizett a balért.Még mindig van a jobb cicimben is tej,de közelse annyi mint a balban.Azért néha elfogadja,meg már nagy,így el tudom magyarázni neki,hogy azt is ki kell szívni.Mindig azt mondom neki,hogy ha azt nem szívja ki,akkor elfogy a tejci,és nem tud szopizni.Akkor mindig nekiáll kiszívni aranyom,mivel nagyon odavan a ciciért.Minden jót,egy 22 hónapos kisanygal anyukája
2010. júl. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem ordítottam,hanem fordítottam-bocsánat -.-
2010. júl. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!