Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Cerazette-t írt fel a dokim...

Cerazette-t írt fel a dokim és azt mondta, hogy szünet nélkül kell szednem. De akkor meg sem fog jönni?

Figyelt kérdés

Már 1x megjött.Akkor most ez hogy is van??

Ki szedi még ezt a tabit??


2010. júl. 4. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem szülés óta egyszer sem jött még meg, a gyógyszer alatt sem, de akár meg is jöhet, az sem baj. Szedd szünet nélkül.
2010. júl. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az első babámnál 6. héttől szedtem 10 hónapos koráig, és egyszer sem jött meg alatta.
2010. júl. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem sem jött meg míg szedtem:)
2010. júl. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezt a gyógyszert folyamatosan kell szedni, szünet nélkül, és előfordulhat a szedése közben vérzés, meg az is, hogy egyáltalán semmi vérzésed nem lesz. Nem mondta a dokid? (Nekem mondta, mert ugyanezt írta fel.) És nem olvastad a gyógyszer tájékoztatóját? Benne van.

[link]

2010. júl. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én is ezt szedem. megjött, véreztem 2 napig, utána kezdtem el szedni, azóta semmi. de ha megjön is szedni kell tovább, azt mondta a doki. egyenlőre nem jött meg azóta se, de így meg folyton azon parázok, hogy nehogy megint terhes legyek...
2010. júl. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!