Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ez nem gonoszság? Hagyják...

Ez nem gonoszság? Hagyják éhezni a babát, csak hogy tartsa az időt. Igény szerinti szoptatás vagy 3óránként?

Figyelt kérdés
Nemrég jöttünk haza a kórházból a kislányommal. Szegénykém eléggé megszenvedte,mert ő igény szerint szopik. Hol 2,hol 3,5 óránként eszik. Általában azért tartja a 3órát. Ott benn mereven ragaszkodtak a 3órához. A legdurvább az volt amikor egy picike fiúcskát,alig pár hetesen hagyták sírni. Bealudt a cicin és nem szopizott csak 30ml,nem hagyták enni mikor kb 1óra múlva felkelt. Inkább elvitték az anyukától,de tartani kellett az időt. A szívem szakadt meg! Szerintük egy 1hónapos babának már át kellene aludni az éjszakát.
2010. júl. 2. 14:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Tényleg gáz amit írsz :(


Viszont a 3 óránként és az igény szerint nem teljesen ellentéte egymásnak. Ezt csak azért írom, mert tőlem kérdezték páran hogy szopik a babám, mondtam kb 3 óránként, erre megkérdezik, hogy miért nem igény szerint??? Erre nekem rendszerint felment a pumpa, hogy tán azért mert kb 3 óránként igényli, mi olyan hihetetlen ebben??? Ha nem éhes és nem akar enni sűrűbben, akkor miért kellene beleerőltetni (nem mintha engedné)?

Bocs, kicsit elkanyarodtam, csak már kikívánkozott...

2010. júl. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Az mit jelent, hogy keveset alszik? Az én babám alig tud napközben valamit aludni, és nem tudom, hogy mi lehet az oka. Nagyon nyűgös tud lenni. Éjjel alszik 7-8 órákat egyszerre.

Lehet, hogy nekünk is ki kéne vizsgáltatni? A gyerekorvos javasolta nektek a kivizsgálást?

2010. júl. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Szia. Nálunk is ugyan ez volt nappal alig aludt,volt hogy semmit. Éjjel is nehezen aludt el és sokat fenn volt. Sokat sírt. Ezenkívül nagyon hasfájós is volt és sokat bukott. Nagyon nyugtalan is volt állandóan. Végül majdnem 3hónap huzavona után adott a doki beutalót a kórházba,ahol megnézték nem e allergiás valamire. Nézték hogy nem e laktóz és tejfehérje érzékeny. Én sokáig teljes tejmentes diétán voltam. Végén megállapították hogy kevés neki a tejem,azért nyugtalan és kapott pótláskén tápszert. Ezenfelül rámondták hogy ilyen a természete,majd kinövi.
2010. júl. 3. 10:03
 14/16 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen nappal kb 2*20 percet aludt pedig rendesen evett hasfájós is volt de éjel csak 1* kelt fel.Nem küldtek orvoshoz azt mondták érdekli a világ jobban érzi magát ébren és nem fárad el mint más baba.
2010. júl. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Kérdésedre a válasz : ez gonoszság! Szoptatni igény szerint KELL, törvény adta jogod!!! Nem vicc. Majd utánanézek és küldök linket. Szabályellenes volt a gyereket elszakítani az anyjától. Nagyon durva. Hol történt ez? Ha ez a rendszer a kórházban , akkor bizony ki kell vizsgáltatni! A többi kisgyerek miatt is, akik még csak ezután kerülnek oda...
2010. júl. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

08:09-es vagyok

Eddig szépen hízott a kisfiam, ezért nem gondolom, hogy kevés lenne neki a tejem. Lehet, hogy neki is ilyen a természete, nem szeret aludni. Ma is talán kb. 1,5-2 órát aludt napközben 10-20 percekben.

2010. júl. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!