Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » DEBRECENBEN lehet anyatejet...

DEBRECENBEN lehet anyatejet leadni? Hogy működik?

Figyelt kérdés
2010. jún. 29. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Persze, hogy lehet! :)


A Miklós utcán (Piac u. felőli végén - ahol van az a virágbolt, ott kell kb. vele szemben bemenni, de ki van írva, bent meg ki van táblázva) van az anyatejgyűjtő állomás, oda menj be, és elmondanak mindent.

Az anyatej mindig kevés, a rászoruló baba meg sok, úgyhogy nagyon fognak örülni neked!!


A védőnőd is biztos tud segíteni, de ott a gyűjtőhelyen 100 %-os infókat fognak adni.


21 hós kislány anyukája (én sajnos nem tudtam szoptatni, így mi innen kaptunk anyatejet)

2010. jún. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Első körben keresd meg a védőnődet és a háziorvosodat.


A háziorvos fog felírni neked beutalót vérvételre (Hepatitis B, HIV, szifilisz), székletmintát kell leadnod tenyésztésre az ÁNTSZ-nél, bőrgyógyásztól is kell negatív lelet, és friss tüdőszűrő-lelet kell. Ezekkel a negatív leletekkel kell elmenned az anyatejgyűjtőbe.

2010. jún. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha az anyatejgyűjtőbe mész először, akkor nem jársz úgy, hogy a dokid kifelejt valamit a beutalóról... Az állomáson pontosan megmondják, milyen vizsgálatok kellenek. Megéri a plusz 1 út!
2010. jún. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igazság szerint Nyíregyházi vagyok, de azt hallottam, hogy ide is eljönnek érte, erre lennék igazából kíváncsi.

Esetleg tel.számot tudnátok adni amin érdeklődhetnék?

Köszönöm a válaszokat.

2010. jún. 30. 14:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!