Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Idővel elfog múlni hogy...

Idővel elfog múlni hogy folyik a tejem?

Figyelt kérdés
3és fél hetes kis csaj anyukája vagyok és nagyon unom már a melltartóban alvást. Napközben még elvagyok vele, mert kényelmes szoptatós melltartó.
2008. okt. 26. 21:54
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és 3óránként eszik a pici és van hogy még fejek is, de 2óra se telik el és folyik.
2008. okt. 26. 21:56
 2/5 anonim ***** válasza:
70%

Be fog állni szépen egy idő múlva. Inkább örülj neki, hogy ilyen sok van - más küzd vele, hogy nincs elég.

Éppen ezért inkább add oda annak, akinek kell - ha szólsz, még ki is jönnek érte. Vagy kínáld meg a párod. Vagy bele is főzheted bármibe.

2008. okt. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom,hogy neked hogyan lesz majs,de az én lányom 12 hetes és még mindig melltartóban alszom,mert ha nem akkor úszik az ágy.....De a lényeg,hogy van tej...inkább ez,mint,hogy ne legyen!Kitartás!!
2008. okt. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igaz, csak azt gondoltam hogy egy idő után be áll kereset-kínálat mennyiségre.

Csak nem tudom mennyi idő lehet.

2008. okt. 27. 08:58
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én picilányom 8 hónapos, és éjszaki is még mindig kell a melltartó. Már mindenfélét eszik, utána szopizik. Este egyik ciciből szopi van, a másikat fejem. Hajnalban többször ébred, cicizik és reggelre tele vagyok megint. Már próbáltam, hogy nem fejek, nem szopiztatom, de nem lett kevesebb tejem. Szerintem örülj neki, hogy van tejed. Fejd le és rakd a fagyoba. A főtt ételeit higithatod vele.

2008. okt. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!