Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 3 hetes babam meg nagyon...

3 hetes babam meg nagyon ossze-vissza szopik. Kb. mennyi idos korara fog beallni 2-3 orara?

Figyelt kérdés
2008. okt. 19. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A fiam 3 és fél hós és nem állt be se két se három órára. Akkor kér, amikor éhes vagy szomjas. Csak olyankor telik el hosszabb idő két szoptatás közt, ha valami rettentő érdekes programmal, sétával, vendégeskedéssel elterelem a figyelmét. És persze, ha nem vagyunk otthon, mert ott mindenképpen max óránként kér.
2008. okt. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jaj ne ijessz....pont attol felek, hogy hogyan fogunk igy barmit is csinalni....
2008. okt. 19. 19:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Én igény szerint szoptatom a kislányomat és 8 hetes korába már 3 óránként evett.Most 16 hetes,de nem is eszik gyakrabban hiába kínálom nem kell neki előbb.Ha valahova megyünk akkor 4 -5 óránként kér enni.Szereintem gyerek függő.Nekem például nem is szokott "csak"cicizni.Eszik és utána beszél és beszél egyfolytába.
2008. okt. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Az én fiam 4 hónapos és igény szerint szoptatom, nálunk sem állt be a 2 vagy 3 óra. Éjjel tovább bírja, de nappal bizony megszomjazik.
2008. okt. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!