Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nem lesz kevesebb tejem, ha...

Nem lesz kevesebb tejem, ha már reggel és este szoptatok csak?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy napközben termelődik majd annyi tej, hogy estére elegendő legyen? Vagy fejjek inkább napközben? Mert a déli szopit most akarnám kihagyni és főzeléket adni 7 hós lányomnak (tízóraira, uzsonnára gyümölcsöt eszik), vagy fejjem le a tejet délben? Még arra is gondoltam, hogy beiktatnék 1-2 napot a héten, amikor 3-4szer szoptatom a nap folyamán és a gyümölcsöt vagy a főzeléket hagynánk ki. Hogyan csináljam, hogy minél tovább maradjon tejem?
2008. okt. 15. 08:15
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ha napi kétszer szoptatsz, a kereslet-kínálat elve ugyanúgy működik. nem fog elapadni a tejed.

és a főzelék után én mindig rákínáltam a cicire. víz helyett szomjoltásnak.

2008. okt. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!