Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Anyukák akik csak reggel meg...

Anyukák akik csak reggel meg este szoptatok mindig van elegendő tejcsitek evésre?

Figyelt kérdés
én sajnos csak egy mellből tudok szoptatni probléma volt a másik mellemmel sokáig nem adhattam neki szopizni és most már nem akar belőle enni viszont amelyből eszik abban reggel van annyi hogy elég neki majd folyamatosan csökken arra gondoltam hogy esetleg csak reggel meg este adnám neki viszont nem szeretném hogy még az a kicsi is elapadjon
2010. dec. 2. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt elegendő, bár mindig annyi volt amennyi el is fogyott. 22 hóig szoptattam.
2010. dec. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 xStefix ***** válasza:

Ha ritkábban szoptatod, mondván, összevárod az egy adagot, pont ellentétes hatást érsz el és lassan kevesebb lesz.

Szoptasd gyakrabban (igény szerint) és akkor a szükséges mennyiségre fog ráállni a mell. De nem azonnal, pár nap biztosan kell hozzá.

2010. dec. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam-sajnos a korai hozztátáplálás miatt (amit nagyon nagyon bánok) 6 hós korától csak reggel és este cicizett, de csak 21 hónaposan választotta el magát.
2010. dec. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
sajnos igény szerinti szoptatásra már nem tudok vissza állni mivel úgy van szokva hogy annyi mili-t eszik amennyi a súlyához kell és 4 óránként az éjszakát teljesen át alussza és ha csak szopizik és már nem elég neki akkor viszont nagyon tud sírni és csak akkor sír ha éhes azon kívül tündéri baba ,van olyan hogy már csak 50 ml. jön a ciciből és neki 150 kéne és csak az egyik mellemből szopizik a másikból fejem neki ami össze gyűl azt pótlásnak éjszakára kapja szóval az van hogy szeretném még szoptatni de ez így elég macerás hogy szopizik 50-60ml-t aztán csinálom neki a tápszert úgymond két fogásba eszik a drágám:-),viszont úgy jó lenne ha reggel és este tudná azt a mennyiséget szopizni amire szüksége van a másik mellből fejnék és így nem kéne evés közben megállni váltani egyikről a másikra na de ez nem kívánság műsor úgy látom :-))) ,köszi a válaszokat
2010. dec. 3. 22:17
 5/6 anonim válasza:

Szia!!


Az én kisfiam 6 hónapos és nálunk is csak az egyik mellből eszik, mivel a másik mellem annyira érzékeny, hogy a mellbimbómat egy szopi alatt szétszívja és szét reped.:-(

Én első perctől kezdve fejek, mind a kettő mellemet reggel és este és ez bevált oly annyira, hogy még egy másik babát is etettek. Nekem a fejés bevált próbáld meg te is.

2010. dec. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 xStefix ***** válasza:

Nem értem, miért bonyolítod ennyire a saját dolgodat/dolgotokat.. Illetve értem, hogy jót akarsz, de szerintem elég nyakatekerten. :)

Ha gondolod, szívesen küldök neked egy összefoglalót, hogy mit hogyan lenne érdemes. Talán sikerülne vele növelned a tejmennyiséget, még ha nem is kizárólagos szintre.

2010. dec. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!