Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 1 éves babám fürödhet a...

1 éves babám fürödhet a hévízi gyógyvízbe?

Figyelt kérdés
2010. máj. 13. 19:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Úgy tudom, hogy nem. Még a felnőtteknek is meg van adva, hogy maximum mennyi időt ajánlott eltölteni a gyógyvízben. Ha Hévízre utaztok, olyan szállást foglaljatok, ahol van gyermekmedence "sima" vízzel, az nem árt neki.
2010. máj. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
Sajnos még az én fiamat sem engedték be pedig ő már kilenc éves lesz, gondolom meg van ennek az oka, hogy miért.
2010. máj. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
98%
Közben megnéztem a honlapjukon, a gyógyfürdőnek is van szezonálisan nyitvatartó gyermekmedencéje. Azért a legbiztosabb, ha felhívod őket és megkérdezed. (1.vagyok)
2010. máj. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!
2010. máj. 13. 20:06
 5/11 anonim válasza:
8%

1 éves gyereked van és te ilyen helyekre akarod vinni? Ember szülő vagy te egyáltalán az termálvíz és a gyereknek egyáltalán nem gyógyvíz!!!

Próbáld nem magadat nézni ha bevállaltad a gyereket ő legyen az első mindig az első soha ne helyezz elé senkit!!!!


Vigyázz a gyerekedre mivel gyereked van ne a te kis kényelmed vagy szórakozásod legyen már az első próbálj együtt szórakozni a gyerekeddel úgy hogy azt teszed ami neki jó!!!!

2010. máj. 20. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
07:22! Mit arcoskodsz itt? Kérdező azért tette fel a kérdést, mert gondos szülő és nem akar rosszat a gyerekének! Te meg itt kioktatod az erkölcsi prédikációddal...
2010. máj. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
97%
Szerintem ne vidd még ilyen helyekre!A legtöbb termálvízes strandon ki van írva,hogy 2 évnél fiatalabbakat nem szabad bevinni!Azonkívül korlátozva van felnőtteknek is az ilyen vízekben eltölthető idő!
2010. máj. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%
Van gyerekmedence normál vízzel.
2010. máj. 21. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Képzeld kedves 7:22-es, hogy hogy pont azért kérdeztem mert nem tudtam. Mellesleg az én gyerekem imádja a vizet, és max viszem a gyermek medencébe.Én legalább viszem mert élvezi ha jön velünk mindenhova.És csakis ő az első mindenben. Viszont téged sajnállak, mert látom te nem tudsz szórakozni a gyerekeddel, biztos csak a csörgőt rázod neki.!
2010. máj. 21. 06:34
 10/11 A kérdező kommentje:
A többieknek köszönöm a válaszokat!
2010. máj. 21. 06:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!