Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Megfáztam, fáj a torkom és...

Megfáztam, fáj a torkom és folyik az orrom. Milyen gyógyszert lehet bevenni, amit recept nélkül is lehet kapni? És milyen orrcseppet használhatok szoptatás ideje alatt?

Figyelt kérdés

1 hónapos a kisfiam.

Előre is köszönöm a segítséget!


2008. okt. 9. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Lázcsillapításra szükség esetén Panadolt.Stérimar orrsprayt, kamilla teát+ inhalálva. Én torokra a legerősebb Halls cukorkát használom gyógyszer helyett. De mindenképp kérdezd meg az orvosod ha személyesen nem tudod akkor telefonon vagy a védőnőt.

Javulást!

2008. okt. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Azén kislányom 3 hetes, és ugyan ebben a cipőben jártam, már megyek ki a betegségből. Én Homeogene 9 homeopátiás bogyót szedtem, ezt lehet szoptatás alatt, vény nélküli, nekem bevált. Sok folyadékot ittam, én orrcseppet használtam, Nasivint, de van sima sóoldat is, ami jó.

Sajnos ilyenkor nem sok mindent lehet szedni.

2008. okt. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Coryzalia homeopátiás szopgatni kell, elég gyakran egy nap, pontosan már nem emlékszem, de 2 nap és sokkal jobban lettem tőle.
2008. okt. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A homeogene 9 az jó a stodal sirup is ha esetleg köhécselsz,az ossciloccocum is,de a gyógyszertárban vegyél egy homeos könyvet 500ft-homeopátia napjainkban és az nagyon jó,ki tudod keresni mi mire jó,a babánál is jól fog jönni.Nekem nagyon sokat segít.Amúgy én is a sóoldatos orrcseppet javaslom.3hós baba anyuja
2008. okt. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2008. okt. 10. 12:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!