Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit csináltok, hogy ne aludjon...

Mit csináltok, hogy ne aludjon be a babátok szopizás közben?

Figyelt kérdés

Még csak 10 napos, de 2 napja napközben alig szív valamit és bealszik, megpróbálom őt lefektetni az ágyába, de kb. 5 perc múlva felébred és kezdjük elölről az egészet. Van tejem, azzal nem lehet baj.

Tanácsokra lennék kíváncsi!!!


2010. máj. 4. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:

ha még csak 10 napos lehet, hogy nagyon aluszékony. Az én babás is az volt, volt olyan, hogy nem kelt fel etetésre, és álmában kanalaztam neki valamennyi anyatejet, hogy azért egyen. (de nekem ezt mutatták a korházban, hogy hogy kell, mert már ott is volt ilyen) nekem is mindig bealudt 10 perc után. Amiket próbálgathatsz: Megmozhatod a mellbimbódat a szájában. A fül és az álkapocs találkozásánál megcsikized-simized. Vagy ha annyira, akkor felveszed megbfizteted.

Sok sikert. Idővel elmúlik.

2010. máj. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ezeken kívül én volt hogy a popsiját paskoltam, és ráfújtam az arcocskájára
2010. máj. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, a lánykám is ilyen volt, és éjjel-nappal egyfolytában szoptunk, lerakni nem nagyon lehetett, mert a cicitől nem lehetett elszakítani. Lehet trükközni, de nem nagyon válik be. két-három hónapos korára majd szépen kialakul beáll a tejcsi is, és ő is olyan éber lesz, hogy a cici már kevésbé fogja érdekelni. Szépen össze kell bújni és pihenni olyan ágyon ahonnan ki tudsz mellőle bújni, ha tejesen elaludt, mert a babáknak nagyon soká tart mire teljsen elalszanak.
2010. máj. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igyekszem türelmes lenni és próbálkozom én is simogatással popsi paskolással, de nem nagyon használnak. Remélem idővel tényleg javul a helyzet, mert így nagyon nehéz bármit is csinálni a baba mellett.
2010. máj. 4. 15:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!