Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mi lehet a probléma? Bővebben...

Mi lehet a probléma? Bővebben lenn!

Figyelt kérdés
8 hetes a kisfiam, napközben nagyon nyügös, alig alszik valamit, nehezen is alszik el, evés után, ha be is ájul, 20 perc múlva felébred és bömböl, szó szerint. 140 ml-ket szopik, lehet hogy kevés neki? Egyszerűen nem jövök rá, hogy mi lehet a probléma. A súlya 4,5 kg. 3 kg-al született, 2,80-al jöttünk haza. Én úgy veszem észre, hogy a mellemen nyugodt, szerintem legszívesebben egész nap csak cucizgatna rajt. Éjszaka még hála alszik, tehát a hasfájásra nem igazán gyanakszom. Van valakinek hasonló problémája, tapasztalata?
2010. máj. 3. 08:38
 1/5 anonim ***** válasza:
az én fiam is hasfájós volt,de éjjel soha nem fájt a hasa.valószínűleg nagy szüksége van rád,az én fiam is ilyen volt.állandóan rajtam lógott volna.most már 5 hónapos,már nem igényli annyira.úgyhogy szerintem ha azt igényli,hogy rajtad lógjon,akkor elégítsd ki ezt az igényét.esetleg próbáld meg a hordozókendőt,vagy a cumit.nekünk a cumi segített.
2010. máj. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Van cumink, de az is folyton kiesik még a szájából. Megpróbálom persze kielégíteni az igényét és tök élvezem, hogy ilyen, csak a lényeg, hogy ne éhezzen. De túletetni se szeretném. Ezzel vagyok kicsit gondban.
2010. máj. 3. 09:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam (6 hetes) is hasfájós, és éjjel a legritkább esetben fáj a hasa. Olyankor bealszik szopi után. Napközben azonban még szopi közben is emelgeti a lábát, annyira fáj neki a hasa.
2010. máj. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, és anyatejet babát nem lehet túletetni.
2010. máj. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Ja azt én is hallottam, hogy nem lehet túletetni, csak úgy vagyok vele, hogy mi van akkor,ha több a cicimben a tej, mint amennyit épp enni kéne neki és annyit ki is szopik. Vagy annyit szopik minden baba csak, mint amennyire szüksége van? Mert az én babám soha nem engedné el a cicimet, szerintem egész nap szopizna. Igy ahogy irjátok lehet, hogy tényleg hasfájós, az utolsó szopinál én is észrevettem, hogy húzkodta magát. Aztán a végén jól be is rottyantott. :)))
2010. máj. 3. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!