Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Bal cici probléma! Most mit...

Bal cici probléma! Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem akar a bal mellem tejet termelni!Kislányom már egy hónapos,és hiába küzd rajta akár háromnegyed órát is,akkor sem bír 20 grammnál többet kiszívni belőle!Ha fejem,max a mellszívót össze koszolom,olyan mennyiség jön csak ki!Mit csináljak?Miért van ez?Bírni fogja csak az egyik cicim azt,hogy legalább fél évig elég legyen csak az anyatej? Kétségbe vagyok esve!
2011. ápr. 25. 11:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez a legrosszabb amit tehetsz!Hogy kétségbe esel! A fiam 11 hónapos!egy mellből cicizik születése óta!És bőven termelt !A másik cici helyett is dolgozott a jobbos!Soha nem kellett pótolnom tápszerrel, vagy mással!5 hónapig csak cicizett!Igaz hogy elég rosszul fest így a felsőtestem, mert az egyik cicim 90-es a másik csak 75-ös, de ez legyen a legnagyobb gondom!
2011. ápr. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is így voltam, azután csak beindult valahogy. Igyál sokat és feküdj le amikor tudsz,esetleg próbáld a hónaljtartást (amikor a bal cicidből balra rakva magad mellé egy párnára eszik). Mi 2,5 hósak vagyunk de most is hol az egyik, hol a másik ciciben van több, valamikor jóval több. Még mi is megküzdünk a mindennapi betevőért, de amíg lehet nem szabad feladni. Nincs értelme szerintem 3/4 órát a ciciden tartani, inkább etesd meg újra 1 óra múlva, azzal a cicid is jobban jár.

Kitartás!

2011. ápr. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Akkor ezek szerint,elég lehet neki az egy cici :)

2011. ápr. 25. 12:21
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősöm is születése óta 1 ciciből szoptatta a kisfiát,még 9 hónaposan is szinte csak anyatejes volt,max egy kis kenyérhéjat rágcsált mellette,de úgy nézett ki,mint egy kis szumós,komolyan mondom,ilyen duci gyereket én még életemben nem láttam.

Úgyhogy nyugodj meg,bőven elég lesz neki egy is,de azért még próbálkozz,hátha beindul a másik is.

2011. ápr. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy cici is elláthat teljesen egy babát. Gondolj csak az ikresekre, vagy az anyatejadókra, akik akár napi 600-1000 ml-t is le tudnak adni naponta.

A fiamat 8 hónapos korától 1,5 éves koráig én is csak a jobb oldalról szoptattam, igaz akkor már nem kizárólagosan, de kb. 1 éves koráig tényleg csak csipegetett mellette.

2011. ápr. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!!

Megnyugtattatok,de tényleg!

2011. ápr. 25. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!