Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit lehet es mit nem lehet...

Mit lehet es mit nem lehet enni egy kismamanak aki szoptat?

Figyelt kérdés
mert ha ojasmit eszek ami szeles vagy apro magvas az art a picinek a pocianak is. segitsetek egy 6 napos baba anyukaja eloe is koszonom ...az irjon aki biztos tudja.
2008. okt. 6. 13:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne egyél túl fűszeres ételeket, és ezenkívül olyat ami puffaszt:kukorica, bab, káposzta, karfiol,kelbimbó.kerüld a szénsavas üdítőitalokat is.
2008. okt. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
koszi szepen es a foghagyma hagyma??? azzal mi van a sult hus ojan hirtelen sult hus foghagymaval???
2008. okt. 6. 14:22
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia. K betüseket nem ajánlott enni(karfiol,káposzta,karalábé),a borsó,bab sem jó. Szénsavas üditők,kávé max napi 1x! De ha látod,hogy fáj tőle a hasa,ne idd. Viszont a srépa,krumpli,saláta,sok gyümölcs(alma,öszib.,meggy)ehető. Ja és szmentes ásványviz,gyümtea remek! Jó babázást!
2008. okt. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
koszike a segitseget es a jo kivansagot
2008. okt. 6. 17:09
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szió!


Ahogy már azt az egyik előttem válaszoló is írta a K-betűs zöldségek (káposzta, karalábé, karfiol, kukorica stb), hagyma, hüvelyesek (zöldborsó, sárgaborsó, bab) szelesek. Gyümölcsök közül én almát, őszibarackot, sárgabarackot, szilvát, szőlőt, körtét, banánt nem ettem (dinnye, ananász az mehet), az aprómagvasok (szeder, eper, áfonya stb.) allergizáló hatásuk miatt kerülendők.

Tudom, ez borzasztóan hangzik, de ha hasfájós a babád, akkor megéri. Azt mondják, ha a baba nem hasfájós, akkor csak az első pár hétben érdemes ezekre odafigyelni, utána már bármit megehetsz.


Kitartás!!! Boldog szoptatást!!!

Zita

2008. okt. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
koszonom zita
2008. okt. 10. 19:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!