Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ma a 7 hetes kisfiam 9 órát...

Ma a 7 hetes kisfiam 9 órát aludt az éjszaka egyhuzamban. Nem sok ez egy kicsit? Amúgy eddig 6-7 órát aludt éjszakánként.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 26. 12:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ne keltsd fel! Nekem még a korházban mondta egy tapasztalt csecsemős nővér, hogy északa a böjti időszak. Ha nem kell fel magától ne keltsük!

Én csak irigyelni tudlak. Mi 8-8 ig alszunk. Közte 3x kel általában. Nagy ritkán van csak hogy 2x. Eddig a maximum amit egyhúzamban lehúzott az az 5 óra volt.

7 hetes kislány anyukája.

2010. ápr. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. Egyébként ezzel mi ki is aluszuk magunkat délelöttre. Max 1 félóra-óra fér bele a délelötti szunyokálásba. Aztán délután megy megint egy 4 órás alvás. Nekünk kevesebb az alvásigényünk. Tiéd nappal hogy alszik? Lehet, hogy mégkevesebbet, azért alszik ilyen jó éjszaka?
2010. ápr. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Napközben szinte alig alszik a fiam, tegnap is 10-20 perceket aludt kb. 4szer. Tegnap este fél tízkor feküdt le és ma reggel 7kor kelt fel.
2010. ápr. 28. 08:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!