Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ma a 7 hetes kisfiam 9 órát...

Ma a 7 hetes kisfiam 9 órát aludt az éjszaka egyhuzamban. Nem sok ez egy kicsit? Amúgy eddig 6-7 órát aludt éjszakánként.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 26. 12:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

De, kicsit sok. A védőnő nem ondott erre semmit, hogy ilyen sokat alszik?


Nem tápszeres véletlenül? Az én anyatejes kisfiam 3,5 ótánál többet nem bír ki éhen.

2010. ápr. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a védőnő és a kórházban is azt mondták hogy 4-5 óránál tovább semmiképp ne hagyjam aludni,ha kell akkor ébresszem!

Most 3 hetes és 3-4 óránál tovább nem alszik,vegyesen tápláljuk,anyatej+táp.

2010. ápr. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Anyatejes a fiam. Már majdnem 6 kg. Az számít valamit? Egyébként miért kellene felkeltenem pár óra elteltével? Ezt nem értem.
2010. ápr. 26. 13:22
 4/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem sok!

Ne keltsd fel örülj, hogy alszik éjszaka. Ha éhes úgy is jelez!De örültem volna ha az én fiam ennyit alszik ennyi idős korában éjszaka.

Egy 15 hónapos kisfiú anyukája

2010. ápr. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

az en babam is 7 hetes pont ma, 4 kg. jo alvo, 1x aludt 9 orat ejjel. en hagytam aludni. a vedono azt mondta, hogy az kicsit sok es ebresszem fel. azota ejfelkor leteszem aludni, 6-kor en keltem (csak a cicim miatt, hogy uritse ki, nehogy elapadjon a tejcsi) aztan ujra alszik es 4 ora mulva altalaban magatol kel, ha nem, akkor en ebresztem, foleg a cicim miatt.

sok boldogsagot a babahoz!

2010. ápr. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Semmi gond!!!

Ne ijedj meg.Jól volt lakva,fáradt volt....

A fiam 5 hetsen van,hogy csak 1x ébredvolt,hogy ö is 8-9 órát aludt egyben.ha ö jól érzi magát,hagyd hagy aludjon.

2010. ápr. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nagyon sokat segítettetek!
2010. ápr. 26. 14:10
 8/13 Nikcsi ***** válasza:
100%

Szia!


10 hetes, tapszeres babam ket hete atalussza az ejszakat, Fel 8-tol reggel 8-ig. Ne aggodj, inkabb orulj neki. :) En is nagyon meglepodtem mikor eloszor megtortent, ha nem lenne legzesfigyelonk biztos orkodtem volna egesz ejjel hogy minden rendben van-e. Nagyobbik fiam 11 honapos koraig 1x kelt ejjel enni.

2010. ápr. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A lányom 8 etesen már átaludta az éjszakát, akkor még anyatejes volt. Jó húsban volt a dokinéni semmi kivetnivalót nem talált benne, de a védőnő leszólt, hogy ébresszem. Én a gyerekorvosra hallgattam, soha nem volt semmi baja, de sajna nem lett jó alvó.
2010. ápr. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem se ébreszd fel. 4 naposan hoztuk haza a babámat a kórházból, már az első éjszakán úgy aludt itthon mint a bunda, 7 óra elteltével én keltettem hogy enni kellene. Aztán meg lelkiismeret furdalásom volt hogy nem hamarabb keltettem. Azóta gyakrabban megéhezik, de van úgy hogy 7-5 órákat alszik folyamatosan. A kis gyomra úgyis felébreszti ha éhes.
2010. ápr. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!